عصر بازار

ظرفیت های اقتصادی بی شماری در برابر ایران و انگلیس وجود دارد

عصر اعتبار- «گوردون جی ولش» رئیس بخش تجاری صندوق ضمانت صادرات انگلیس شامگاه سه شنبه ضمن اشاره به امضای یادداشت تفاهم تامین مالی طرح های وزارت نیرو ایران در حوزه آب و انرژی با این صندوق در لندن، تأکید کرد ظرفیت های اقتصادی بی شماری در مقابل دو کشور وجود دارد.

ظرفیت های اقتصادی بی شماری در برابر ایران و انگلیس وجود دارد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایرنا اظهار داشت: این لحظه مهمی برای دو کشور است. دیدار با وزیر نیروی ایران برای من بسیار ارزشمند بوده است.
  وی افزود: من فکر می کنم که آینده روابط دو کشور بسیار خوب خواهد بود. البته بسیاری فکر می کردند که خیلی سریع ما می توانیم فعالیت هایمان را سریع از سربگیریم اما تعریف اولویت ها یک مقدار طول می کشد ضمن آنکه روند کارها باید به صورت طبیعی طی شود.
  ولش ادامه داد: بااین حال ما از مجموع اتفاقاتی که تاکنون رخ داده راضی هستیم و مشتاقیم که این رابطه توسعه پیدا کند.
  وی گفت: من دو بار به ایران سفرکرده ام و در آنجا متوجه شدم زمانی که برای مردم مشکلی پیش می آید آن ها تلاش می کنند تا آن را خیلی آرام و با طمأنینه مرتفع سازند و به نظر من این روش خیلی خوبی برای حل مشکلات است.
  رئیس بخش تجاری صندوق ضمانت صادرات انگلیس تصریح کرد: من فکر می کنم که ما فعالیت های اقتصادی زیادی را پیش رو خواهیم داشت، اما باید مکانیسم های دقیق آن را تعریف کنیم.
  یادداشت تفاهم تامین مالی طرح های وزارت نیرو در حوزه آب و انرژی، شامگاه سه شنبه طی مراسمی توسط نمایندگان این وزارتخانه و موسسه صندوق ضمانت صادرات انگلیس با حضور حمید چیت چیان وزیر نیرو، کاردار جمهوری اسلامی ایران و شماری از مقامات انگلیسی در لندن به امضا رسید.
  این یادداشت تفاهم توسط دکتر بهرام طاهری مشاور ارشد وزیر نیرو و مدیرکل دفتر محیط زیست، ایمنی، بهداشت و امور اجتماعی وزارت نیرو و 'کوردون جی ولش' معاون بخش تجارت موسسه صندوق ضمانت صادرات انگلیس در محل رزیدانس سفارت ایران در لندن به امضا رسید.

   

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو