عصر بازار

سخنگوی جهاد کشاورزی مازندران اعلام کرد:

برنامه‌های هیأت اقتصادی تجاری آستراخان روسیه در سفر به مازندران

عصر اعتبار- سخنگوی سازمان جهاد کشاورزی مازندران برنامه‌های هیأت اقتصادی تجاری آستراخان روسیه در بازدید از بخش کشاورزی استان را اعلام کرد.

برنامه‌های هیأت اقتصادی تجاری آستراخان روسیه در سفر به مازندران
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از فارس، مهدی خلیلی درباره سفر هیأت اقتصادی روسیه به مازندران اظهار کرد: این سفر دو روزه به مازندران با سرپرستی آلکساندر ژیلکین استاندار آستراخان از روز شنبه دوم مرداد‌ماه در استان آغاز می‌شود و تا سوم مرداد‌ماه ادامه دارد.

  وی افزود: نشست استاندار مازندران با استاندار آستراخان روسیه و هیأت همراه با مدیران دستگاه‌های اجرایی از جمله برنامه‌های سفر این هیأت به مازندران است.

  سخنگوی سازمان جهاد کشاورزی ادامه داد: نشست فعالان اقتصادی بخش کشاورزی مازندران با هیأت آستراخان (جلسه B TO B)، بازدید از صنایع تبدیلی و فرآوری آبزیان شرکت پاک ثمر در بابلسر، بازید از کارخانه خوراک طیور در بهنمیر و بازدید از باغ فجر ساری از دیگر برنامه‌های این هیأت بلند پایه در بخش کشاورزی در روز نخست سفر به مازندران است.

  خلیلی خاطرنشان کرد: بازدید از پایانه محصولات کشاورزی عابدینی و باغ کیوی عسکری‌فرد در عباس‌آباد، بازدید از واحد پرورش ماهی مرزن قزل در چالوس، نشست مشترک فعالان اقتصادی استان‌های مازندران و آستراخان در اتاق بازرگانی شهرستان چالوس و بازدید از مرکز تحقیقات برنج آمل از دیگر برنامه‌های هیأت اقتصادی تجاری آستراخان روسیه به مازندران در سوم مرداد‌ماه است.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۱ ماه پیش
  آرشیو