عصر بازارمدیران خودرو

افتتاح واحد تولیدی سازه‌های بتنی با حمایت بانک آینده در استان البرز

عصر اعتبار- با حمایت بانک آینده، واحد تولیدی قالب‌های ماندگار سازه‌های بتنی با ظرفیت ۱۲,۰۰۰(دوازده هزار) تن در سال، در استان البرز به بهره‌برداری رسید.

افتتاح واحد تولیدی سازه‌های بتنی با حمایت بانک آینده در استان البرز
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، بانک آینده، به‌منظور تحقق شعار سال جاری مبنی بر «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل»، با اتخاذ سیاست‌های تأثیرگذار و اجرای برنامه‌های عملیاتی، در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی و به‌تبع آن، کمک به اشتغال پایدار، به‌ویژه در جهت حمایت از واحدهای خرد و متوسط، به‌عنوان وظایف اصلی خود، گام‌های اساسی برداشته است.
  بر همین اساس، روز پنج‌شنبه 31 تیرماه سال 1395، واحد تولیدی شرکت ابنیه مقاوم آریا در حوزه تولید قالب‌های ماندگار سازه‌های بتنی، با استفاده از تسهیلات بانک آینده و با حضور  استاندار، فرماندار، رییس مرکز سرمایه‌گذاری خارجی و رییس امور مالیاتی استان البرز، به‌همراه دیگر مقامات و مسؤولان استان افتتاح گردید
  بدیهی است؛ ایجاد چنین واحدهای تولیدی، ضمن رشد تولید و عرضه، باعث جلوگیری از خروج ارز و مواد اوّلیه و ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار، درآمدزایی، صادرات و رونق بازرگانی و بی‌نیازی کشور خواهد شد. شایان ذکراست؛ با بهره برداری از این طرح، در حال حاضر، زمینه اشتغال 25 نفرفراهم گردیده است که با توجه به پیش‌بینی مجری طرح، این تعداد در آینده‌ای نزدیک به 800 نفر افزایش خواهد یافت.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو