عصر بازار

اقتصادنوین؛ میزبان دومین نشست شورای هماهنگی روابط عمومی شبکه بانکی کشور

عصر اعتبار: دومین جلسه نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شبکه بانکی کشور با هدف افزایش انسجام و هماهنگی اقدامات روابط عمومی‌های نظام بانکی، به میزبانی بانک اقتصادنوین برگزار شد.

اقتصادنوین؛ میزبان دومین نشست شورای هماهنگی روابط عمومی شبکه بانکی کشور
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۳:۰۰
  • میزبان دومین نشست شورای هماهنگی روابط عمومی شبکه بانکی کشور
  • میزبان دومین نشست شورای هماهنگی روابط عمومی شبکه بانکی کشور
  • اقتصادنوین؛ میزبان دومین نشست شورای هماهنگی روابط عمومی شبکه بانکی کشور

به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، در این نشست که با حضور روسای روابط عمومی‌های شبکه بانکی برگزار شد، حسن معتمدی مدیرعامل بانک اقتصادنوین طی سخنانی با اشاره به اهمیت اطلاع‌رسانی در خصوص اقدامات صورت گرفته در نظام بانکی، گفت: اقتصاد کشور کاملا متکی به نظام بانکی است و بانک‌ها می‌کوشند با همه محدودیت‌ها نقش موثر در اقتصاد ایفا کنند، بررسی‌ها نشان می‌دهد نظام بانکی در اکثر پروژه‌های ملی و بزرگ نقش موثر و تاثیر ایفا می‌کند.
وی با اشاره به اینکه لازم است آحاد مردم جامعه از اقدامات و حمایت‌های نظام بانکی در همه عرصه مطلع شوند گفت: لازم است روابط عمومی‌های شبکه بانکی با استفاده از همه ابزارهای ارتباطی نسبت به اطلاع‌رسانی در خصوص اقدامات صورت گرفته در همه بخش‌ها اقدام نمایند.
مدیرعامل بانک اقتصادنوین گفت: بانک‌ها در نظام اقتصادی کشور تابعی از برنامه‌ها دولت محسوب می‌شوند و فعالیت و عملکرد شبکه بانکی در راستای تحقق اهداف دولت می‌باشد.
در ادامه این نشست محمدعلی کریمی، مدیر روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نیز به عنوان رئیس جلسه ضمن تاکید بر لزوم اطلاع‌رسانی در خصوص تامین مالی‌های صورت گرفته برای بنگاه‌های تولیدی کوچک و متوسط در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی گفت: نظام بانکی در راستای تحقق برنامه‌ها و اهداف اقتصاد مقاومتی اقدامات موثری داشته است که تامین منابع بنگاه‌های کوچک از جمله این اقدامات به شمار می‌رود که لازم است در خصوص این اقدامات اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف صورت پذیرد.
وی گفت: در این راستا و به منظور اطلاع هموطنان از اقدامات صورت گرفته روابط عمومی بانک‌ها به صورت مستمر آمار تسهیلات پرداخت شده را به تفکیک منتشر کنند.
وی اظهار داشت: به منظور تسهیل فرایند اطلاع‌رسانی و استقلال روابط عمومی‌های بانکی، شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبِنا) با همکاری بانک مرکزی و پژوهشکده پولی و بانکی در 16 مرداد ماه سال جاری رسما مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت که این رسانه به عنوان مرجع انتشار اخبار و دستاوردهای نظام بانکی عمل خواهد کرد.
در ادامه این نشست روسای ادارات روابط عمومی شبکه بانکی به بیان نظرات و پیشنهادهای خود در خصوص مسایل روز نظام بانکی پرداختند.

برچسب ها
دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
آرشیو