عصر بازار

بازدید رئیس هیات مدیره و عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران از شعب استان گلستان

عصر اعتبار- محسن پدرام رئیس هیات مدیره و صمدی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای نظارت بر نحوه ارائه خدمات بانکی به مشتریان و بررسی عملکرد مدیریت شعب استان گلستان، طی سفری دو روزه از ساختمان سرپرستی و شعب استان بازدید نمودند.

بازدید رئیس هیات مدیره و عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران از شعب استان گلستان
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، در این سفر، از دوایر مختلف ساختمان سرپرستی و برخی شعب سطح استان شامل: شهید نامجو، کریمی، آق قلا و ... بازدید به عمل آمد و ضمن بررسی عملکرد و ارزیابی فعالیت های صورت گرفته رهنمودهای لازم به منظور ارتقاء کیفی و کمی شعب ارائه گردید.

  محسن پدرام در این بازدیدها با اشاره به تاثیر تنوع خدمات بانکی در جذب مشتریان بیان داشت: شناسایی مشتریان و نیازهای متنوع آن ها، با بازاریابی مطلوب امکان پذیر می باشد.

  رئیس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران با تاکید بر کیفیت خدمات بانکی افزود: چنانچه خدمتی انتظارات مشتری را برآورده سازد، دارای کیفیت و باعث رضایت مشتریان است و با توجه به اهمیت جایگاه مشتری مداری در بانک باید کیفیت خدمات و تکریم ارباب رجوع به نحو مطلوب در دستور کار قرار گیرد.

  صمدی در ادامه با اشاره به نقش کارکنان در رضایتمندی مشتریان اظهارداشت: نیروی انسانی به عنوان مهمترین سرمایه های بانک همانند پل ارتباطی میان سازمان و مشتریان هستند.

  عضو هیات مدیره بانک افزود: رضایت مشتریان از ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت به وسیله کارکنان متخصص و با انگیزه صورت می گیرد و تامین منابع مالی پایدار به منظور تخصیص و اعطای بهینه تسهیلات به نیازمندان جامعه اهتمام ویژه همکاران را می طلبد.

  شایان ذکر است، توکلی مدیر امور استان ها و حیدری رئیس اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهرایران در سفر به استان گلستان، حضور داشتند.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۹ روز پیش
  آرشیو