عصر بازار

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران:

بیمه همگانی مهمترین رویکرد سازمان بیمه سلامت است

عصر اعتبار- مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: بیمه سلامت همگانی مهم ترین رویکرد سازمان بیمه سلامت ایران در دولت تدبیر و امید است .

بیمه همگانی مهمترین رویکرد سازمان بیمه سلامت است
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایرنا، محمد جواد کبیر این مطلب را در پیامی به مناسبت فرا رسیدن 22 مرداد ماه سالروز تشکیل سازمان بیمه سلامت ایران عنوان کرد.
  کبیر تغییر رویکرد بیمه خدمات درمانی به بیمه سلامت را فرصتی مغتنم برای نظام سلامت کشور دانست و افزود: مدیریت و تجمیع منابع سلامت، خرید راهبردی خدمات، پوشش بیمه همگانی در کشور، ارائه خدمات سلامت با هدف بهره وری منابع و عدالت در سلامت جهت برخورداری تمام آحاد جامعه از خدمات یکسان از مهم ترین وظایف این سازمان برای بهبود عملکرد نظام بیمه ای در کشور به شمار می آید.
  وی اظهارکرد: بیمه سلامت همگانی و پوشش بیمه ای بیش از 10 میلیون تن از اقشار آسیب پذیر جامعه در دولت دولت تدبیر و امید بود و توسط سازمان بیمه سلامت ایران در کشور اجرا شد و به عنوان مهم ترین عملکرد نظام بیمه ای در کشور به یادگار گذاشته شد.
  به گزارش سازمان بیمه سلامت ایران ، کبیر خاطرنشان کرد: کارآیی و اثربخشی نظام بیمه ای هر کشور در حوزه سلامت از مهم ترین مؤلفه های موفقیت نظام سلامت هر کشور محسوب می شود که برای موفقیت نظام سلامت ، وجود نظام بیمه ای کارآمد امری اجتناب ناپذیر است.
  وی گفت: در این راستا وظیفه خطیر همه دلسوزان نظام سلامت کشور است تا در این برهه زمانی نقش تاریخی خویش را إیفا و با ارائه شواهد و مستندات جایگاه و نقش بیمه سلامت را تبیین و بازتعریف کنند تا ابهامات موجود در تعریف برخی ازمفاهیم در کارکرد های بیمه سلامت هرچه سریع تر بر طرف شود.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۱ ماه پیش
  آرشیو