عصر بازار

برنده قرعه­ کشی سومین مرحله باشگاه مشتریان بانک آینده (طرح با آینده ۳) جایزه ویژه خود را دریافت نمود

عصر اعتبار- با قرعه­ کشی سومین مرحله باشگاه مشتریان بانک آینده (طرح با آینده ۳)، مشتری شعبه فاطمی، برنده جایزه ویژه این دوره، «خودروی رنو کپچر مدل ۲۰۱۶»، شد.

برنده قرعه­ کشی سومین مرحله باشگاه مشتریان بانک آینده (طرح با آینده ۳) جایزه ویژه خود را دریافت نمود
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، برنده جایزه که از مشتریان خوب و وفادار بانک آینده به ­شمار می­رود، خودروی اهدایی خود را طی مراسمی با حضور مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی، مدیر منطقه غرب تهران بزرگ، رییس اداره بانکداری خرد و رییس شعبه فاطمی دریافت نمود.

  شایان ذکر است؛ طرح «با آینده 3» از تاریخ 25 اسفند ماه سال 1394، با هدف ارزش آفرینی هر چه بیش­تر برای مشتریان بانک آغاز و تا تاریخ 16 تیر ماه 1395 ادامه یافت. طی این بازه زمانی، مشتریان گران­قدر باشگاه بانک آینده این فرصت را داشتند تا با کسب حداقل 1000 امتیاز در قرعه ­کشی این طرح شرکت نمایند.

  دیگر جوایز این دوره، شامل: 15 دستگاه گوشی تلفن همراه، 10 دستگاه تبلت، 30 قطعه سکه بهار آزادی، 60 عدد صنایع دستی و 100 فقره کارت هدیه بود که به برندگان خوش شانس آن، تعلق گرفت.

  همچنین، طرح جدید «1+3» باشگاه مشتریان بانک آینده، از تاریخ 16/05/1395 آغاز شده و تا 16/08/1395، ادامه دارد. در این طرح، تعداد 333 جایزه طلایی به مناسبت سومین سالگرد تاسیس بانک آینده برای برندگان در نظر گرفته شده است که شامل: 3 شمش طلای 300 گرمی، 30 سکه طلای بهار آزادی، 300 شمش طلای 1 گرمی و صدها جوایز ارزشمند دیگر است.

  برای کسب اطلاعات بیشتر، به شعب سراسر کشور و تارگاه بانک مراجعه و یا با مرکز ارتباط با شماره  27663200-021، تماس حاصل فرمایید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش
  آرشیو