عصر بازار

دکتر نجف پور :

لزوم شناخت ابعاد بانکداری اسلامی در همایش های تخصصی

عصر اعتبار- قائم مقام مدیر عامل بانک قوامین فلسفه برگزاری همایش بانکداری اسلامی را شناخت تمامی ابعاد ، مسائل و آسیب های سیستم بانکداری کشور و ارائه راهکارهای مثمر ثمر در این حوزه دانست.

لزوم شناخت ابعاد بانکداری اسلامی در همایش های تخصصی
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» ، دکتر حمیدرضا نجف پور در حاشیه برگزاری بیست وهفتمین همایش بانکداری اسلامی در گفت وگو با رادیو ایران با بیان اینکه بیش از سه دهه از تصویب قانون عملیات بانکداری بدون ربا می گذرد وتلاش های بی شماری برای پیاده سازی کامل این قانون درکشور انجام شده است، گفت: تعامل با جوامع بین المللی و بررسی محورهای گوناگون برقراری ارتباط بانکی با رعایت قوانین عملیات بانکداری بدون ربا از موضوعات مورد بحث در این حوزه است.
  قائم مقام بانک قوامین با اشاره به محورهای مورد بحث در این همایش اضافه کرد: چالش های نظام بانکی در تعامل با مقررات بانکداری در شرایط پسا برجام و ارائه راهکار در بحث توسعه خدمات بانکی در حوزه بانکداری بین الملل از محورهای مورد بحث در این همایش است.
  دکتر نجف پور در ادامه موضوع ثبات و سلامت نظام بانکی ونهاد سازی و ابزار سازی برای تعامل با جوامع بین المللی را از دیگر موضوعات مورد توجه در این همایش دانست.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۹ روز پیش
  آرشیو