عصر بازار

۳۱ شهریور؛ پایان دومین دوره جشنواره کارت‌های هدیه بانک اقتصادنوین

عصر اعتبار- دومین دوره جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین تا پایان شهریور ادامه خواهد داشت.

۳۱ شهریور؛ پایان دومین دوره جشنواره کارت‌های هدیه بانک اقتصادنوین
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، در جشنواره کارت هدیه، دارندگان کارت‌های هدیه بانک اقتصادنوین که از اسفند ماه 1394 تا پایان شهریور ماه صادر شده‌ باشد، به قید قرعه هدایای نقدی دریافت می‌کنند.
  جشنواره قرعه‌کشی کارت‌های هدیه بانک اقتصادنوین با هدف ترویج فرهنگ استفاده از کارت هدیه به جای پول نقد، در دوره‌های سه ماهه برگزار می‌شود، در این جشنواره به ازای هر 250 هزار ریال مانده کارت هدیه در هر روز از آغاز دوره جشنواره، یک امتیاز برای دارنده آن منظور خواهد شد.
  در پایان جشنواره و پس از برگزاری قرعه‌کشی، کارت‌های برنده از طریق سایت "می‌کارت" اقتصادنوین به آدرس http://micard.enbank.ir اعلام خواهد شد و برندگان قرعه‌کشی باید حداکثر تا پایان دوره بعد، اطلاعات مورد نیاز را به مرکز ارتباطات نوین به شماره 48031000-021 اعلام نمایند. همچنین با مراجعه به آدرس اینترنتی فوق دارندگان کارت هدیه می‌توانند از امتیازهای خود مطلع شوند.
  در صورت برنده نشدن کارت هدیه در قرعه‌کشی، امتیاز دوره‌‌ی فعلی با شرط حفظ مانده حداقل 250 هزار ریال در کارت، به دوره‌ی بعدی قرعه‌کشی انتقال می‌یابد.
  بانک اقتصادنوین در نخستین جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین جوایز ارزنده‌ای از جمله پژو پارس، آی پد و هدایای نقدی برای برندگان جشنواره مهیا نمود که این جوایز مورد استقبال دارندگان کارت‌های هدیه این بانک قرار گرفت.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو