عصر بازار

کسب رتبه نخست تکریم ارباب رجوع برای بانک قوامین در کردستان

عصر اعتبار- مدیر شعب بانک در کردستان اعلام کرد: کسب رتبه ی نخست تکریم ارباب رجوع در بین بانک های خصوصی در سطح استان نتیجه مشارکت دلسوزانه همکاران به ویژه در سطح شعب می باشد.

کسب رتبه نخست تکریم ارباب رجوع برای بانک قوامین در کردستان
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، علیرضا عباسی فرید مدیر شعب بانک در این استان که در جمع کارکنان و روسای شعب سخن می گفت: با اشاره به آمار ارائه شده در کمیسیون هماهنگی رتبه بندی بانک ها مبنی بر اختصاص جایگاه نخست این رتبه بندی به بانک قوامین در بین بانک های خصوصی در زمینه ی تکریم ارباب رجوع خاطرنشان کرد: بانک قوامین با مشارکت فعالانه و دلسوزانه کارکنان خود موفق به کسب جایگاه نخست مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع در بین بانک های خصوصی در سطح استان شد.
  وی افزود: این بانک در حال حاضر در بین بانک های دولتی نیز دارای شرایطی مطلوب است و البته تلاش همه ی ما کسب حداکثری رضایتمندی کامل ذینفعان و رسیدن به جایگاهی ارزشمند در شبکه ی بانکی کشور است.
  مدیر شعب بانک کردستان با اشاره به ابلاغ سند تحول بانک تصریح کرد: دنبال کردن جدی پروژه های مصوب سند مذکور در بانک و تلاش همکاران در این خصوص زمینه ی رشد و شکوفایی بانک را فراهم می آورد.
  در حال حاضر بانک قوامین در استان کردستان دارای 16 شعبه فعال است که خدمات مالی و بانکی مورد نیاز مشتریان خود را ارائه و پشتیبانی می نمایند.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو