عصر بازارمدیران خودرو

پیام مدیرعامل بانک انصار به مناسبت عید سعید قربان

عصر اعتبار- مدیرعامل بانک انصار در پیامی با تبریک عید سعید قربان نجات امت اسلامی از شر طاغوت اعظم و حاکمیت وهابی – صهیونی در سرزمین وحی را آرزو کرد.

پیام مدیرعامل بانک انصار به مناسبت عید سعید قربان
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، متن این پیام بدین شرح است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

      امت اسلامی در حالی به استقبال "عید سعید قربان" می‌رود که متأثر از نخستین سالگرد فاجعه غم بار منا و مکه و شهادت حجاج بیت الله در مراسم حج سال گذشته، در انتظار شکستن سکوت بهت‌آور مدعیان حقوق بشر در بلاد اسلامی و نهادهای بین المللی است.

       تردیدی نیست اقدام "آل سعود" در محروم ساختن بخش مهم و تأثیرگذاری از امت اسلامی برای حضور در فریضه قدسی حج و آوردگاه وحدت مسلمین در سرزمین وحی که همزمان با جنایات حیرت انگیز آنان در گستره‌ی جهان اسلام صورت می‌پذیرد مصداق "یصدون عن سبیل الله والمسجدالحرام" بوده و پرده‌ای از "جاهلیت مدرن" با نشان "وهابیت" را آشکار ساخته است.

       ملل و جوامع اسلامی در آرزوی پدیدار شدن دوره‌ی تاریخی جدیدی هستند که "صلح"، "امنیت"، "مودت"، "محبت" و "اندیشیدن به وحدت" و اتحاد علیه دشمنان مشترک اسلام عزیز و پیامبر اعظم (ص) سکه رایج و رویه غالب آنان گردد و با رهایی از فتنه "جهل نوین" و ریشه کن شدن "شجره خبیثه ملعونه آل سعود"، آیین حج ابراهیمی و جشن "عید اضحی" در اوج عزت، وحدت، شکوه، عظمت و درخشش برگزار شود و بشریت را بیش از پیش به سوی "عبودیت" و "معنویت"  فراخواند.

      عید سعید قربان را به آحاد ملت مؤمن، انقلابی، ولایی و خداجوی ایران اسلامی به ویژه خانواده بزرگ بانک انصار تبریک و تهنیت عرض نموده و نجات امت اسلامی از شر "طاغوت اعظم" و حاکمیت وهابی – صهیونی  سرزمین وحی و تحقق حج ابراهیمی تحت مدیریتی والا و شایسته و امنیتی پایدار را از قادر منان خدای سبحان خواستارم.

                                                                                                                                   آیت الله ابراهیمی

                                                                                                                                مدیرعامل بانک انصار

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی