عصر بازار

تکلیف موسسه مالی و اعتباری میزان ظرف ۲ هفته آینده مشخص می شود

عصر اعتبار- عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، در تشریح نشست دیروز کمیسیون مطبوع خود گفت: سوال چند تن از نمایندگان در دستور کار کمیسیون بود که نمایندگان از برخی سوالات قانع شده و از برخی قانع نشدند و برای تعیین تکلیف موسسه میزان مقرر شد ظرف دو هفته آینده تصمیمی اتخاذ شود.

تکلیف موسسه مالی و اعتباری میزان ظرف ۲ هفته آینده مشخص می شود
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از خانه ملت، سید حسن حسینی شاهرودی در تشریح نشست دیروز کمیسیون اقتصادی گفت:جلسه دیروز کمیسیون به سوال نمایندگان از وزیر اقتصاد و امور دارایی اختصاص داده شد،  10 تن از نمایندگان مجلس از وزیر اقتصاد سوال داشتند،  که به دلیل کمبود وقت تنها 2 نفر از نمایندگان سوال خود را مطرح کردند.

  نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، افزود:سوال آقایان کریمی قدوسی و محبی نیا در نشست دیروز مطرح شد که آقای کریمی قدوسی 5 سوال و محبی نیا 2 سوال از وزیر مطرح کردند.

  حسینی شاهرودی با بیان اینکه وزیر و معاونانش به سوالات این دونماینده پاسخ دادند، ادامه داد: مهمترین سوالات از وزیر مصادره اموال ایران توسط آمریکا و برداشت از حساب ایران، تعیین تکلیف سپرده گذاران میزان ، گزارش اقدامات گمرک در جلوگیری از قاچاق کالا وارز و میزان  وجوهی که در اختیار افراد حقیقی وحقوقی و وزارتخانه ها قرار دارد، بود.

  وی یادآور شد:وزیر پاسخهایی به سوالات نمایندگان دارد داد و نمایندگان از برخی سوال ها قانع شده و از پاسخ به برخی  سوال های قانع نشدند و بنابراین مقرر شد با بررسی های لازم و تحقیقات در این خصوص ظرف 2 الی 3 هفته مهلت مورد بررسی قرارگیرد.

  عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه سوال مابقی نمایندگان به جلسات بعدی موکول شد، تصریح کرد: در خصوص موسسه میزان  مقررشد دونفراز نمایندگان به همراه نماینده بانک صادرات و معاون نظارت بانک مرکزی ظرف 2 هفته آینده در خصوص سپرده گذاران میزان تصمیم مشترک اتخاذ کنند.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو