عصر بازار

رییس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان قزوین:

مشتری مداری رمز موفقیت در بانکداری نوین است

عصر اعتبار- محسن پدرام رییس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران همزمان با سی و یکمین سفر استانی رییس جمهور به استان قزوین از ساختمان سرپرستی و شعب این استان بازدید کرد.

مشتری مداری رمز موفقیت در بانکداری نوین است
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، در این سفر، رئیس هیات مدیره بانک علاوه بر بازدید از شعبه مرکزی و دوایر ستادی مدیریت شعب استان قزوین از شعب ولیعصر (عج)، تاکستان، محمود آباد و طالقانی بازدید نمود.
  ارزیابی آمار عملکردی شعب استان در حوزه بازاریابی و جذب منابع، تخصیص بهینه منابع، بررسی نحوه پیگیری شعب جهت وصول مطالبات، مطالعه درخصوص پتانسیل های موجود و عملکرد ستاد و شعب در جذب منابع پایدار از جمله اهداف این بازدیدها بود.
  رییس هیات مدیره بانک ضمن بازدید از شعب ولیعصر، تاکستان و محمود آباد  از کارکنان آنها که نسبت به سال قبل به ترتیب 96، 89 و 67 درصد رشد منابع داشتند با اهدای پاداش تقدیر کرد.
  در ادامه جلسه هم اندیشی و گردهمایی کارکنان بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان قزوین با حضور پدرام رییس هیات مدیره و توکلی مدیر امور استان ها در محل ساختمان سرپرستی برگزار شد.

   

  در این جلسه، محسن پدرام ضمن بررسی آمار منابع، مصارف و مطالبات استان قزوین، رعایت اصول مشتری مداری را رمز موفقیت بانک دانست و برای همه همکاران شاغل در استان آرزوی موفقیت کرد.
  میرزا عبداللهی ها مدیر شعب استان قزوین نیز در ادامه رشد 72 درصدی منابع  نسبت به مدت مشابه در سال گذشته را نتیجه تلاش و همدلی همکاران صف و ستاد برشمرد.
  شایان ذکر است، شرکت در جلسه سرمایه گذاری و توسعه استان از دیگر برنامه های رییس هیات مدیره بود که  با حضور دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۹ روز پیش
  آرشیو