عصر بازار

با حمایت بانک اقتصادنوین؛

جشن سی سالگی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد

عصر اعتبار- با حمایت بانک اقتصادنوین و در راستای تعامل با سازمان‌های دانش بنیان، جشن سی سالگی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

جشن سی سالگی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، در این مراسم که با حضور دانشجویان و استادان ادوار مختلف دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد مهندس زهرا میرحسینی معاون فناوری اطلاعات این بانک که خود فارغ‌التحصیل این دانشکده است به نمایندگی از بانک اقتصادنوین حضور داشت.
  بانک اقتصادنوین به عنوان نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران همواره کوشیده نقش موثری در نظام بانکی کشور ایفا کند که در این راستا و با درک اهمیت سرمایه انسانی کارآمد و تحصیل‌کرده در پیشبرد اهداف، نسبت به تعامل با دانشگاه‌های معتبر کشور اقدام کرده که حمایت از جشن سی سالگی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف در این راستا بوده است.
  دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف جهت‌دهنده بسیاری از فعالیت‌ها و حرکت‌ها در تاریخچه انفورماتیک و کامپیوتر در ایران بوده و با تربیت کارشناسان، اساتید و متخصصینی در زمینه‌های مختلف مهندسی نرم‌افزار، معماری کامپیوتر، هوش مصنوعی و فناوری اطلاعات به طور مستقیم بر توسعه آموزش عالی و فناوری اطلاعات کشور نقش داشته و بسیاری از مدیران کشور در حوزه فناوری اطلاعات فارغ‌التحصیل این دانشکده هستند.
  جشن سی‌ سالگی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف همزمان با جشن پنجاهمین سالگرد این دانشگاه در روز هفتم مهرماه در سالن جابرابن‌حیان این دانشگاه برگزار شد.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو