عصر بازار

بانک صنعت و معدن پیشتاز در اعطای تسهیلات به طرح های صنعتی استان قم

عصر اعتبار- سید صدرالدین موسوی معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری قم گفت: بانک صنعت و معدن بالاترین میزان پرداختی به صنایع استان قم را در راستای اجرای طرح رونق تولید داشته است.

بانک صنعت و معدن پیشتاز در اعطای تسهیلات به طرح های صنعتی استان قم
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، وی که در جلسه کمیته بانکی ستاد تسهیل و نظارت بر عملکرد طرح رونق تولید سخن میگفت با بیان این که بانک صنعت و معدن با مبلغ ٤۰۰ میلیارد ریال بیشترین پرداختی را داشته است، افزود: بانک ملت با ٢۰ میلیارد ریال، بانک کشاورزی ١٧۰ میلیارد ریال، بانک ملی ١٢ میلیارد ریال، بانک سپه ٥۰ میلیارد ریال، بانک تجارت پنج میلیارد ریال و بانک صادرات نیز ٢۰ میلیارد ریال پرداختی داشته و بانک های خصوصی نیز اقدامی در این راستا انجام ندادند.
  وی در بخش دیگری از سخنان خود با ارائه گزارشی از آخرین اقدام های انجام شده برای رونق تولید در استان قم، اظهار داشت: از مجموع تقاضاهایی که از حدود ٩۰۰ واحد تولیدی در رابطه با اخذ تسهیلات صورت گرفته حدود ٥۰۰ واحد آن جزء بخش صنعت و ٤٥۰ واحد نیز در ارتباط با بخش کشاورزی است.
  احمد ذاکری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان نیز در سیزدهمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان قم با تأکید بر اینکه 70 واحد صنعتی شایسته دریافت تسهیلات نبوده‌اند، گفت: برخورداری از بازار مشخص و توجه به برنامه‌ای زیست محیطی از شروط اصلی پرداخت تسهیلات است.
  وی با اشاره به بانک‌های پیشتاز پرداخت تسهیلات گفت: بانک صنعت و معدن با پرداخت 17 فقره به میزان 40 میلیارد تومان، بانک ملت با پرداخت 12 فقره با جمع 19 میلیارد تومان و بانک ملی با 9 فقره به میزان 9 میلیارد تومان در این زمینه همکاری خوبی داشته‌اند.
  وی با اشاره به فرایند پرداخت تسهیلات، گفت: اطلاع‌رسانی، ثبت نام در سامانه بهین یاب، بررسی و ارزیابی واجدان شرایط، تشکیل کمیته کارشناسی و ارجاع متقاضیان به بانک و عقد قرارداد و پرداخت تسهیلات از قواعد اصلی اجرای فرایند تسهیلات بوده است.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   دکه مطبوعات
   • شماره ۶ اعتبار امروز
   • شماره پنجم
   آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
   آرشیو