عصر بازار

تسویه ۳۰۰۰ میلیارد ریال بدهی دولت به بانک کشاورزی بابت بیمه کشاورزی تا ۱۰ روز آینده

عصر اعتبار- دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی، روز یکشنبه ۱۸ مهر در هفدهمین نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان ، بیمه محصولات کشاورزی را عامل تقویت اعتماد مردم دانست و اظهار کرد: ظرف ده روز آینده ۳۰۰۰ میلیارد ریال بدهی دولت به بانک کشاورزی بابت بیمه کشاورزی تسویه می شود.

تسویه ۳۰۰۰ میلیارد ریال بدهی دولت به بانک کشاورزی بابت بیمه کشاورزی تا ۱۰ روز آینده
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، دکتر شهیدزاده در این نشست ضمن قدردانی از نمایندگان مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نمایندگان کرمان تاکنون حمایت چشمگیری از بخش کشاورزی و همچنین افزایش سرمایه بانک کشاورزی  داشته‌اند.

  وی با اشاره به اینکه بانک کشاورزی بر اساس سیاست‌های وزیر جهاد کشاورزی در راستای مردمی کردن اقتصاد کشاورزی گام بر می‌دارد، تصریح کرد: چنانچه تشکل‌های مردمی در این خصوص گام بردارند از حمایت لازم برخوردار خواهند شد.

  شهیدزاده افزود:  باید روش های تولید را بهینه کرده  و به سمت علمی کردن و نوین کردن تولیدات کشاورزی خود گام برداریم.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت تولید پسته در کشورهای رقیب ،  بازار را تعیین کننده تولید دانست و گفت: باید همه تلاش خود را بکار گیریم تا با رعایت مصرف بهینه انرژی و منابع، تولید را در واحد سطح افزایش دهیم.

  دکتر شهیدزاده ضمن اعلام آمادگی بانک کشاورزی برای حمایت از صنعت پسته کشور ، درباره توسعه محصولات گلخانه ای اظهار داشت: 750 هکتار گلخانه در استان کرمان وجود دارد که 250 هکتار آن مصوب و تا یک ماه آینده اجرایی می شود و تسهیلات مورد نیاز آن از محل اعتبار صندوق توسعه ملی پرداخت خواهد شد.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   دکه مطبوعات
   • شماره ۶ اعتبار امروز
   • شماره پنجم
   آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
   آرشیو