عصر بازار

میلیونر شدن این مرد خوش‌شانس بعد از کشف حلقه الیزابت اول +تصاویر

عصر اعتبار- یک شهروند عادی در منطقه یورک انگلستان موفق شد با دستگاه آهن یاب به طور کاملا اتفاقی انگشتر ملکه الیزابت اول را کشف کند، ملکه ای که بیش از ۵۰۰ سال پیش سلطنت می کرده است.

میلیونر شدن این مرد خوش‌شانس بعد از کشف حلقه الیزابت اول +تصاویر
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از باشگاه خبرنگاران، یک شهروند عادی در منطقه یورک انگلستان موفق شد با دستگاه آهن یاب به طور کاملا اتفاقی انگشتر ملکه الیزابت اول را کشف کند، ملکه ای که بیش از 500 سال پیش سلطنت می کرده است. حالا به فاصله چند ماه از این کشف بزرگ حلقه به فروش می رسد.

  حالا این فرد خوش شانس می خواهد انگشتر عتیقه ملکه الیزابت اول را به رقم بسیار کلانی به فروش برساند. او انتظار ثروت هنگفتی را در نتیجه فروختن این حلقه می کشد.

  این فرد که لی روسیتر نام دارد این حلقه عتیقه را در شمال یورکشایر انگلستان کشف کرده است. او به طور اتفاقی در حال کردن با یک فلزیاب معمولی و ارزان قیمت بود که موفق به این کشف تاریخی شد.

  80 درصد این حلقه قرن پانزدهمی طلاست و یک یاقوت و یک زمرد هم بر روی آن قرار گرفته است.

  حلقه دو نگین به شکل گل دارد ، یکی از گل ها یاقوت است و دیگری زمرد. حلقه کشف شده در قرون وسطی و در کشور فرانسه ساخته شده است. ملکه الیزابت اول از سال 1558 تا 1603 بر انگلستان و ایرلند حکومت کرد.

  هنوز قیمتی برای این حلقه تعیین نشده اما پیش بینی می شود فروش آن از مرز پنج میلیون پوند عبور کند.

  تصویری از این حلقه را در ادامه می بینید:

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو