عصر بازار

دیدار اعضای اتاق بازرگانی ایران و انگلیس با عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن

عصر اعتبار- هیاتی متشکل از اعضای اتاق بازرگانی ایران و انگلیس با حضور در بانک صنعت و معدن با حسین عسکری عضو هیات مدیره این بانک دیدار و گفتگو کرد.

دیدار اعضای اتاق بازرگانی ایران و انگلیس با عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، در این دیدار که به منظور دستیابی به راه های افزایش میزان همکاری دوکشور انجام شد عسکری به تشریح قابلیت های کشورمان برای مشارکت های اقتصادی و صنعتی پرداخت.
  وی ضمن بیان تاریخچه ای از خدمات بانک صنعت و معدن که اخیرا وارد شصتمین سال فعالیت خود شده افزود: 16 درصد از سهم تسهیلات اعطایی به صنایع کشورمان به این بانک تعلق دارد.
  عسکری تصریح کرد: در سال های 2014 و 2015 میلادی بانک صنعت و معدن بیش از 9 میلیارد دلار LC برای طرح های صنعتی کشورگشایش کرده، 6 هزار و 300 پروژه را به تصویب رسانده و 480پروژه را به اتمام رسانده است.
  عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن با اشاره به تامین مالی پروژه های زیربنایی توسط این بانک نظیر نیروگاه ، فولاد،قطار سریع السیر و... گفت: بانک صنعت و معدن تنها بانک توسعه ای کشور در بخش صنعت و معدن است و بیشترین تمرکز خود را بربخش خصوصی قرار د اده است.
  وی در خصوص روند کاهش تورم در کشور بیان داشت: با توجه به سیاست های مناسب ، مدیریت مالی و برنامه ریزی های انجام شده توسط دولت پیش بینی می شود که نرخ تورم سیر نزولی داشته باشد.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو