عصر بازار

در دیدار دکترصالح آبادی با یک بانک دولتی فرانسه مطرح شد:

اولویت تامین مالی SMEها و صنایع دانش بنیان

عصر اعتبار- در دیدار مدیرعامل بانک توسعه صادرات با مدیران ارشد بانک BPI France فرانسه زمینه های همکاری این دو بانک بررسی و بر تامین مالی پروژه های مشترک، حمایت از بنگاه های کوچک و متوسط و نیز حمایت از صنایع دانش بنیان تاکید شد.

اولویت تامین مالی SMEها و صنایع دانش بنیان
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از اگزیم نیوز دکتر علی صالح آبادی در ابتدای نشست ضمن معرفی خدمات بانک توسعه صادرات ایران گفت: ما علاقمند به ایجاد روابط بانکی خوب با بانکهای ازوپایی و بویژه بانک های فرانسوی هستیم.
  مدیرعامل بانک توسعه صادرات افزود: ایران منابع طبیعی و پتانسیل های زیادی برای سرمایه گذاری دارد. علاوه بر این مردم ایران محصولات فرانسه را بخوبی میشناسند. نمونه آن خودروی پژو فرانسه است که در ایران استفاده می شود.
  صالح آبادی افزود: بازار 100 ها میلیون نفری کشورهای همسایه ایران یکی دیگر از مزایای سرمایه گذاری و برقراری همکاری های تجاری و بانک با کشور ماست. ما به لحاظ جغرافیایی در نقطه اتصال اروپا و آسیا واقع شده ایم و این امتیاز خوبی برای طرف های اروپایی ماست. مدیر بانک فرانسوی BPI نیز در دیدار با دکتر صالح آبادی بر خط مشی های این بانک دولتی فرانسه تاکید کرد و گفت: تامین مالی بنگاه های کوچک و متوسط و صنایع دانش بنیان در اولویت خدمات بانک ماست.
  وی ضمن اظهار علاقه برای توسعه و ارتقای روابط بانکی با ایران، زمینه های مشترک همکاری بانکی و تجاری دو کشور را بررسی کرد.
  BPI France یک بانک دولتی بزرگ مقیاس در کشور فرانسه است که اولویت آن تامین مالی پروژه های زیر 70 میلیون یورو است. روش تامین مالی آن نیز در قالب اعتبار خریدار صورت میگیرد.
  این بانک 13 میلیارد یورو در سال تسهیلات پرداخت میکند و این مبلغ را به 1000 شرکت کوچک و متوسط و حمایت از نوآوری و صنایع دانش بنیان اختصاص میدهد. بانک بی پی آی فرانسه با 24 میلیارد یورو سرمایه جزو بانکهای بزرگ این کشور محسوب می شود و به عنوان یک بانک دولتی در فرانسه فعال است.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو