عصر بازار

جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی با حضور وزیر اقتصاد در اصفهان برگزار شد

عصر اعتبار- علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی به عنوان جانشین رییس ستاد اقتصاد مقاومتی استان اصفهان به این استان سفر کرد.

جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی با حضور وزیر اقتصاد در اصفهان برگزار شد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، طیب نیا در سفر دو روزه خود به استان اصفهان طی جلسه ای در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی با مدیران و فعالان اقتصادی این استان دیدار کرد.

  همچنین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان اصفهان با حضور وزیر اقتصاد، استاندار و اعضای اصلی ستاد اقتصاد مقاومتی استان در محل استانداری برگزار گردید.
  علی طیب نیا به عنوان جانشین رییس ستاد اقتصاد مقاومتی استان اصفهان بیان داشت: سیاستهای اقتصاد مقاومتی از ابتدا با توجه به دو رویکرد  اصلاح محیط کسب و کار  و توجه به اصلاح ساختار و شکل بنگاههای دولتی و شبه دولتی پیاده سازی شده است.
  وی افزود: هدف اقتصاد مقاومتی دستیابی به رشد اقتصادی بالا جهت ارتقا قدرت اقتصادی ایران در عرصه بین الملل و بهبود معیشت مردم است.
  وزیر اقتصاد با بیان اینکه اقتصاد ما از سالهای گذشته از بیماری اقتصاد دولتی رنج می برده است، گفت: جهت رفع مشکلات مرتبط با دولتی بودن اقتصاد، سیاستهای اصل 44 قانون اساسی ابلاغ شد که البته با اجرای اشتباه و ناقص نتیجه عکس داده است.
  شایان ذکر است، مشرف مدیر شعب استان اصفهان بانک قرض الحسنه مهر ایران در این جلسات حضور داشت.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو