عصر بازار

سهام عدالت چکی می‌شود

عصر اعتبار- رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: سهام عدالت در کشور چک با عنوان کوپن سهام انجام شده و تجربه خوبی نیز در این کشور رقم زده است که بر این اساس می توان از تجربه کشور چک در این زمینه بهره جست و از این موضوع استقبال می کنیم.

سهام عدالت چکی می‌شود
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از تسنیم، پوری حسینی در جریان بازدید سفیر و گروهی از مسئولین اقتصادی کشور چک از سازمان خصوصی سازی گفت: سهام عدالت در کشور چک با عنوان کوپن سهام انجام شده و تجربه خوبی نیز در این کشور رقم زده است.
  رئیس کل سازمان خصوصی سازی افزود: در حال حاضر بخش زیادی از اقدامات مربوط به طرح سهام عدالت در کشور انجام شده و تا زمان آزادسازی این سهام نیز فرصت زیادی باقی مانده است و بر این اساس می توان از تجربه کشور چک در این زمینه بهره جست و از این موضوع استقبال می کنیم.
  وی ادامه داد: سازمان خصوصی سازی از موانع حضور سرمایه گذاران خارجی در واگذاریهای خود اطلاع دارد اما حل این مشکلات از دست و اختیار سازمان خصوصی سازی خارج است.
  رئیس کل سازمان خصوصی سازی اذعان داشت: با فرض این که این مشکلات در زمان کوتاهی حل شود اشتیاق داریم اطلاع رسانی خوبی از واگذاریهای دولت به سرمایه گذاران خارجی داشته باشیم.
  وی با بیان این که کشور چک در سالهای دور سرمایه گذاری خوبی در صنعت ایران داشته است گفت: بر این اساس علاقه مندیم صنایع و تکنولوژیهای صنایع و بنگاههای ما بروزرسانی شود که از این موضوع استقبال می کنیم و امیدواریم در آینده شاهد تبادلات اقتصادی بیشتر میان ایران و کشور چک باشیم.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۳ روز پیش
  آرشیو