عصر بازار

۵ پوند پرداخت کنید و با دی‌کاپریو شام بخورید

عصر اعتبار- دوستداران دی کاپریو می‌توانند با پرداخت ۵ پوند با بازیگر محبوبشان در ادینبورگ شام بخورند.

۵ پوند پرداخت کنید و با دی‌کاپریو شام بخورید
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از همشهری، رقابتی جدید به راه افتاده که برنده آن می‌تواند در ادینبورگ با دی کاپریو برنده جایزه اسکار به صرف شام  بپردازد. در عین حال شرکت کنندگان در این رقابت می‌توانند مطمئن باشند که پول‌شان صرف کمک به افراد بی‌خانمان می‌شود.

  کسی که برنده این رقابت شود می‌تواند از سر شب تا وقت شام در هتل جرج با دی کاپریو به گفتگو بپردازد. یک سفر درجه یک به اسکاتلند با راه‌آهن اسکاتلند و امکان خرید در «راکس» خیابان جرج نیز از دیگر امکانات این رقابت برای فرد برنده خواهد بود.

  همه این امکانات با هزینه‌ای 5 پوندی ممکن خواهد شد و پولی که از این بابت جع می‌شود صرف خرید غذا برای افراد بی‌خانمانی خواهد شد که به پناهگاه‌های بی‌خانمان‌های ادینبورگ مراجعه می‌کنند.

  سال پیش این برنامه با حضور جرج کلونی برگزار شد و او در نوامبر 2015 در چنین  برنامه‌ای برای حمایت از بی‌خانمان‌ها شرکت کرد. او بعد هم به یک ساندویچ فروشی در ادینبورگ رفت و با کارکنان آنجا سلفی گرفت.

  کلونی خودش مبلغ 650 پوند نیز به این برنامه پرداخته بود و در نهایت برنده فردی 32 ساله از گلاسکو بود که توانست یک عصر را با کلونی بگذراند و شام را با او صرف کند.

  امسال دی‌کاپریو به عنوان چهره حاضر در این رقابت شرکت کرده و قرار است یک سخنرانی هم در مراسم اهدای جوایز تجارت اسکاتلند ادا کند.

  برنامه امسال 17 نوامبر برگزار می‌شود.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   دکه مطبوعات
   • شماره ۶ اعتبار امروز
   • شماره پنجم
   آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
   آرشیو