عصر بازار

معاون سازمان بیمه سلامت ایران عنوان کرد؛

ارائه خدمات سلامت به ۴۰ میلیون ایرانی در سازمان بیمه سلامت ایران

عصر اعتبار- معاون سازمان بیمه سلامت ایران از ارائه خدمات سلامت به ۴۰ میلیون ایرانی در سازمان بیمه سلامت ایران خبر داد.

ارائه خدمات سلامت به ۴۰ میلیون ایرانی در سازمان بیمه سلامت ایران
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از مهر، غلامرضا عباس پاشا از تدوین 11 هدف استراتژیک برای رضایتمندی در بیمه سلامت خبر داد و تاکید کرد: آذربایجان غربی به عنوان اولین استان پایش و نظارت انتخاب شده است.

  وی به بدهی بیش از 5700 میلیارد تومان به مراکز درمانی و داروخانه های طرف قرارداد اشاره کرد و گفت: متاسفانه با رشد تعرفه 44 درصدی سال 93، اجرای کتاب ارزش های نسبی و طرح بیمه سلامت همگانی افراد نیازمند، موجب بروز مشکلاتی برای بیمه سلامت شد.

  پاشا ادامه داد: قرار بود از طریق هدفمندی یارانه ها و مالیات بر ارزش افزوده منابع مالی ما تامین شود که متاسفانه با توجه به مشکلات پیش رو میسر نشد و در پایان سال 93 این سازمان با 5700 میلیارد تومان کسری بودجه مواجه شد.

  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بیمه سلامت از اهتمام ویژه دولت تدبیر و امید برای تامین این کسری خبر داد و گفت: دولت با پیگیری های مکرر، اصلاح بودجه در سال 95 را مورد موافقت قرار داد و دستور انتشار  8000 میلیارد تومان اوراق اسلامی داد که در این راستا مقرر گردید سازمان برنامه و بودجه 2000 میلیارد تومان آن را ظرف یک ماه آتی تزریق کند.

  عباس پاشا در پایان، راهکار حل مشکلات بیمه سلامت را در طرح تجمیع منابع و برابری سرانه حق بیمه با سازمان تامین اجتماعی دانست.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   دکه مطبوعات
   • شماره ۶ اعتبار امروز
   • شماره پنجم
   آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
   آرشیو