عصر بازار

مدیرعامل بانک صنعت و معدن:

مدل‌سازی موفق از جمله راهکارهای توسعه صنایع در عرصه‌های مختلف است.

عصر اعتبار- رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن اتحاد بین صنعتگران و بانک صنعت و معدن را از جمله راهکارهای موثر در راستای توسعه بیش از پیش صنایع در کشور دانست و گفت: مدل‌سازی موفق از جمله راهکارهای توسعه صنایع در عرصه‌های مختلف است.

مدل‌سازی موفق از جمله راهکارهای توسعه صنایع در عرصه‌های مختلف است.
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، علی اشرف افخمی در جمع صنتعگران استان یزد با بیان این که بانک صنعت، معدن به هیچ عنوان به سازمان های دولتی وام نمی‌دهد، اظهار کرد: تمرکز این بانک فقط بروی حمایت از بخش خصوصی و صنعتگران فعال است.
  وی با اشاره به این که بانک‌های توسعه ای تمرکز درآمدی خود را فقط در بخش صنعت نخواهند گذاشت، گفت: هنر بانک های توسعه ای که نقش مهمی در تأمین اعتبار لازم برای بخش خصوصی در داخل کشور را ایفا می‌کنند برقراری ارتباط با منابع مختلف و اعطای آن در قالب تسهیلات برای پیشرفت و توسعه کشور است.
  افخمی در ادامه بحث آب را یکی از ضرورت‌‎های توسعه صنایع در استان‌های کویری به ویژه استان یزد دانست و بیان کرد: در حال حاضر روزانه ٦۰ هزار مترمربع آب در سواحل خلیج فارس شیرین می شود.
  مدیرعامل بانک صنعت و معدن با اشاره به ورود این بانک برای تأمین منابع مالی سه منبع آب شیرین کن در کشور، اظهار کرد: بانک صنعت و معدن برای این که ظرفیت‌های مختلف داخل و خارج کشور را در اختیار صنایع داخلی قرار دهد، نسبت به تأمین مالی طرح‌های مختلف در کشور اقدام می‌کند.
  وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت تأمین امنیت کشور گفت: صنایع نقش مهمی در ایجاد امید و نشاط اجتماعی به عنوان عامل اصلی تأمین امنیت داخلی، ‌ایفا می‌کند.
  افخمی حمایت بیشتر دولت از صنایع را تنها راه توسعه بیش از پیش کشور عنوان کرد و ادامه داد: مدل‌سازی موفق از دیگر راهکارهای توسعه صنایع در عرصه‌های مختلف است.
  این مقام مسئول در پایان سخنان خود با بیان این که کل سرمایه ای که از استان یزد به صندوق بانک صنعت و معدن ایران پرداخت شده، مبلغی معادل ٤٩ میلیارد تومان بوده، خاطرنشان کرد: تا کنون ٤٩۰ میلیارد تومان، معادل ١۰ برابر سپرده گذاری انجام شده، به صنایع استان یزد تسهیلات پرداخت شده است.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   دکه مطبوعات
   • شماره ۶ اعتبار امروز
   • شماره پنجم
   آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
   آرشیو