عصر بازار

حساب های ریالی در بانک های روسی بازگشایی می شوند

عصر اعتبار- سفیر روسیه در ایران با بیان اینکه "مذاکرات دوجانبه پولی دو کشور به نتیجه رسید"، اظهار داشت: گرچه هنوز این مذاکراتِ به نتیجه رسیده، به مرحله اجرا نرسیده است، اما باید به اجرا برسد و کشور روسیه همچون ایران نسبت به اجرای این ارتباطات مالی اصرار دارد.

حساب های ریالی در بانک های روسی بازگشایی می شوند
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از تسنیم از مذاکرات جدید پولی ایران و روسیه خبر و گفت: 21 ماه اوت و اول سپتامبر معاون رئیس کل بانک مرکزی ایران با همتای روس خود دیدار کردند و در خصوص بازشدن حساب های ریالی در بانک های روسیه و حساب های روبل در بانک های ایرانی مذاکره کردند.

  سفیر روسیه در ایران با بیان اینکه "مذاکرات دوجانبه پولی دو کشور به نتیجه رسید"، اظهار داشت: گرچه هنوز این مذاکراتِ به نتیجه رسیده، به مرحله اجرا نرسیده است، اما باید به اجرا برسد و کشور روسیه همچون ایران نسبت به اجرای این ارتباطات مالی  اصرار دارد.

  وی افزود: قرار است کمیسون مشترک اقتصادی دو کشور تشکیل جلسه دهند و در حاشیه این کمیسون مشترک، همایشی برگزار خواهد شد که در  آن تجار و بانکداران دو کشور حضور خواهند داشت.

  جاگاریان خاطرنشان کرد: امیدوارم این همایش مشترک به چمع بندی مذاکرات همکاری پولی کمک شایانی کند و شاهد اجرایی شدن این توافقات باشیم.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو