عصر بازار

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران از شعب استان اصفهان بازدید کرد

عصر اعتبار- مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در سفر به استان اصفهان ضمن بازدید از دوایر ستادی و شعب استان، از نزدیک عملکرد مجموعه را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران از شعب استان اصفهان بازدید کرد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، مرتضی اکبری در سفر به استان اصفهان از دوایر ستادی و شعب مطهری، کاشانی، هشت بهشت و جی بازدید کرد.
  ارزیابی عملکرد استان در رابطه با جذب منابع، تخصیص بهینه مصارف و پیگیری وصول مطالبات و آشنایی با همکاران، از جمله اهداف بازدید از شعب استان اصفهان بود.
  اکبری در جمع همکاران بیان داشت: مدیریت کارکنان و افزایش کیفیت خدمات بانکی به مشتریان از وظایف اصلی روسای شعبه می باشد و با توجه به اهمیت نقش آنان در اهتمام به امور مراجعین، روسای شعب باید از طرف مدیر استان انتخاب شوند.
  وی افزود: روسای شعب باید روابط عمومی بسیار خوب و توان مدیریت و رهبری کارکنان را دارا باشند و با تسلط بر کلیه بخشنامه ها و دستورالعمل ها و بروزرسانی اطلاعات مالی و بانکی خود تاثیر بسزایی در پیشبرد اهداف بانک ایفا نمایند.

  اکبری با تاکید بر حفظ انسجام و همبستگی میان کارکنان صف و ستاد بیان داشت: توجه خاص به موضوع مهم بازاریابی بعنوان عامل مهم و تاثیر گذار وهمچنین استفاده بهینه و مطلوب از ظرفیت های استان می تواند در تحقق اهداف پیش بینی شده مثمر ثمر باشد.

  مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در خصوص تغییر شیوه محاسبه بهره وری گفت: تاثیر بالقوه انتظار دریافت پاداش در عملکرد کارکنان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و نقش مثبتی در فعالیت های مطلوب تر آنها خواهد داشت.
  وی تصریح کرد: در تغییرات اخیر عملکرد و میزان تلاش پرسنل از عوامل تعیین کننده میزان پاداش است و  رشد پرداختی ها منوط بر میزان تحقق اهداف مد نظر برای استان ها خواهد بود.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۹ روز پیش
  آرشیو