عصر بازار

روابط کارگزاری بانک توسعه صادرات با ۱۰۵ بانک در ۴۲ کشور

عصر اعتبار- بانک توسعه صادرات ایران با گسترش فعالیت فرامرزی خود تا پایان اکتبر سال جاری با ۱۰۵ بانک در ۴۲ کشور روابط کارگزاری برقرار کرد

روابط کارگزاری بانک توسعه صادرات با ۱۰۵ بانک در ۴۲ کشور
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، فعالیت های این بانک به منظور افزایش ارتباطات بین بانکی در حوزه بین الملل زمینه ساز برقراری روابط کارگزاری با بسیاری از بانکها در سراسر جهان شده است.
  اخرین اطلاعات دریافتی از مدیریت بین الملل این بانک حاکی است که اگزیم بانک ایران توانسته است درحوزه برقراری روابط کارگزاری درمجموع در 20 کشور اروپایی با 64 بانک، در 17 کشور آسیایی با 36 بانک، چهار بانک در منطقه آفریقا و یک بانک در آمریکای لاتین ارتباط برقرار کند.
  در حوزه تخصیص ارز در کشورهای آسیایی چون چین ، کره جنوبی ، هند ، عمان، قطر، ترکیه از طریق ارزهای یورو ، یوان ، وون ، روپیه ، ریال عمان ، ین ژاپن و لیر ترکیه مبادلات وجوه انجام می پذیرد.
  همچنین در کشورهای اروپایی آلمان ، اتریش ، ایتالیا، بلژیک ، سوییس و فرانسه نیز ارزهای یورو و فرانک سوییس قابل مبادله خواهند بود.
  بررسی اطلاعات دریافتی بیانگر آن است که روابط سوییفتی بانک توسعه صادرات با برخی از بانکهای هدف در سراسر جهان در حال حاضر فعال شده، برخی دیگر در حال تبادل مدارک و اسناد کارگزاری بوده و در شماری دیگر نیز افتتاح حساب برای برقراری روابط کارگزاری صورت پذیرفته است.
  مشتریان بانک توسعه صادرات برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی مبادلات ارزی از قبیل گشایش اعتبار اسنادی و صدور حواله و برات در خارج از کشور می توانند با مراجعه به شعب این بانک از جزییات روابط با کارگزاران فعال اگزیم بانک ایران باخبر شوند.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۳۰ روز پیش
  آرشیو