عصر بازار

تصویب ۳ طرح کسب و کارهای نوپا در بانک صنعت و معدن

عصر اعتبار- طرح‏های طبازیست پلیمر، صبا تجهیز سبلان و ریزسامانه‏های سبز آینده که توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر و به عنوان کسب و کار نوپا به بانک صنعت و معدن معرفی شده‏اند، توسط این بانک تامین اعتبار شدند.

تصویب ۳ طرح کسب و کارهای نوپا در بانک صنعت و معدن
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، در مجموع مبلغ 10 میلیارد ریال توسط این بانک برای اعطا به طرح‏های یادشده به تصویب رسید و این طرح‏ها پس از اجرا و بهره‏برداری برای 24 نفر اشتغال ایجاد خواهند کرد.
  طرح طبازیست پلیمر انواع پانسمان‏ها (پوشش‏های) زخم بر پایه فیلم بیوپلیمری تولید خواهدکرد، محصول طرح سامانه‏های سبز آینده تگ هوشمند جهت نگهداری اطلاعات کالا از قبیل شرایط دما، رطوبت، تاریخ تولید و ... خواهد بود و تست‏های آستانه بویایی، تست بویایی ویژه کودکان، ویژه پزشکی قانونی، حجم بویایی، بویایی ویژه صنایع، تشخیص آلزایمر و درمان اختلالات بویایی به روش اولفکترین از محصولات طرح صبا تجهیز سبلان محسوب می‎‏شود.
  گفتنی است نخستین جشنواره ملی کسب وکارهای نوپا در حوزه صنعت و معدن به منظور بررسی روش های حمایت از این کسب و کارها روزهای 10 تا 12 اسفندماه سال گذشته با همکاری بانک صنعت و معدن، وزارت صنعت،معدن و تجارت و دانشگاه صنعتی امیرکبیر در محل این دانشگاه برگزارشد.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو