عصر بازار

دیدار مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور

عصر اعتبار- مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران طی نشستی به منظور گسترش بسترهای خدمت رسانی مطلوب تر به اقشار بسیجی و جهادگر جامعه با سردار غلامی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در محل دفتر کار خود دیدار و گفتگو کرد.

دیدار مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، اکبری در این دیدار ضمن تشریح خدمات و سبد محصولات بانک بیان داشت: بانک قرض الحسنه مهر ایران از محل منابع قرض الحسنه جذب شده توسط مردم، نهاد ها و سازمان ها و تخصیص آن به بخشهای مختلف، در تنظیم روابط و مناسبات اقتصادی تاثیر گذار است.
  مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با اشاره به پتانسیل ها و ظرفیت خیرین جامعه در حل نیازهای اساسی نیازمندان افزود: کمک های خیرین و سپرده گذاری سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی نقش مهمی در ارائه خدمات بهتر این بانک به هموطنان دارد.
  وی تصریح کرد: بانک قرض الحسنه مهر ایران به عنوان تنها بانکی که کلیه خدمات بانکی را بر بستر قرض الحسنه انجام می دهد، با انجام بازاریابی مستمر به تجهیز منابع خود می پردازد و از محل تجمیع منابع خرد، با اعطای تسهیلات قرض الحسنه به رفع احتیاجات ضروری جامعه کمک می کند.
  اکبری ادامه داد: طبعاً خدمات و طرح های تسهیلاتی بانک قرض الحسنه مهر ایران می تواند در رفع نیازهای مالی افراد کم درآمد و تلاشگران عرصه های اقتصادی که با سازمان بسیج سازندگی در تعامل هستند، موثر باشد.
  وی افزود: این بانک با تمامی پتانسیل خود در راستای ایجاد و توسعه کسب و کارهای کوچک و تحقق محورهای اقتصاد مقاومتی در خدمت سازمان بسیج سازندگی کشور می باشد.
  در ادامه این دیدار سردار غلامی نیز اظهارداشت: بسیج سازندگی براساس تدابیر مقام معظم رهبری برای شکوفایی استعدادهای ذخیره شده در جوانان با هدف اشاعه فرهنگ خدمات‌رسانی، کارآفرینی و اشتغالزایی در جامعه تشکیل شده است.
  وی افزود: با نهادینه شدن این حرکت در میان جوانان، بسیج سازندگی در قالب یک طرح ملی و کارآمد در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در رابطه با اقتصاد مقاومتی و ایجاد زمینه های اشتغال خصوصا برای روستاییان کشور گام بر می دارد.
  رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور خاطرنشان ساخت: این سازمان از ظرفیت و پتانسیل های موجود در استان های کشور استفاده می کند و با ارائه خدمات رایگان به اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه، سعی در توانمندسازی آنان دارد.
  سردار غلامی تصریح کرد: از این رو خدمات و طرح های تسهیلاتی بانک قرض الحسنه مهر ایران می تواند در تامین های خرد مالی خصوصا در زمینه های کشاورزی، یاری رسان سازمان بسیج سازندگی کشور برای ارائه خدمات مطلوبتر در جامعه باشد.
  در پایان، دو طرف بر تاثیر تقویت همکاری های دوجانبه میان بانک قرض الحسنه مهر ایران و سازمان بسیج سازندگی کشور در محرومیت زدایی و تحقق محورهای اقتصاد مقاومتی تاکید نمودند.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو