عصر بازار

پرداخت ۳۶۲هزار فقره وام توسط بانک کارگشایی

عصر اعتبار- بانک کارگشایی از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه، جهت رفع نیازهای خرد و فوری مالی مردم در قبال ترهین طلا آلات، حدود ۳۶۲ هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به ارزش حدود ۲ هزار و ۵۵۶ میلیارد ریال پرداخت کرد.

پرداخت ۳۶۲هزار فقره وام توسط بانک کارگشایی
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، نگاهی اجمالی به فعالیت‌های بانک کارگشایی نشانگر تلاش برای رفع نیازهای مالی خرد و فوری مشتریان است. براساس این گزارش، متقاضیان در ازای ترهین هر 72 گرم طلای 17 یا 18 عیار مبلغ 10 میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت می‌کنند.
  به عبارت دیگر مشتریان در قبال ترهین 144 گرم طلای 17 یا 18 عیار، مبلغ 20 میلیون ریال به ازای هر فرد تسهیلات قرض‌الحسنه با سررسید یکساله دریافت می‌کنند.
  از ویژگی‌های مهم تسهیلات بانک کارگشایی عدم وجود مطالبات معوق برای بانک و دریافت فوری تسهیلات برای متقاضیان است و در شرایط عادی افراد می‌توانند در حدود 30 دقیقه، سقف تسهیلات بانک کارگشایی به مبلغ 20 میلیون ریال را دریافت کنند.
  بانک کارگشایی از واحدهای بانک ملی ایران با بیش از 90 سال قدمت است که دارای 3 شعبه در تهران (کارگشایی مرکز، امیریه و امیرکبیر) و 48 واحد در سراسر کشور می باشد.
  شعبه مرکزی این بانک در میدان محمدیه تهران قرار دارد.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو