عصر بازار

سقف پرداختی بیمه تکمیلی درمان جوابگوی نیازهای فرهنگیان بازنشسته نیست

عصر اعتبار- رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش از فعالیت ۳۰۰ کانون بازنشستگی در سراسر کشور خبر داد.

سقف پرداختی بیمه تکمیلی درمان جوابگوی نیازهای فرهنگیان بازنشسته نیست
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، پیش از ظهر امروز، احمد صافی در گردهمایی روسای کانون‌های بازنشستگی سراسر کشور که در باشگاه فرهنگیان تهران برگزار شد، گفت: معلمان، زمینه ساز تحول اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی  ملت ها هستند.

  وی افزود: تعلیم وتربیت نعمتی است که خداوند به بشر ارزانی داشته و از جمله بالاترین نعمتهای خداوند به بندگان است .

  مشاور وزیر در امور بازنشستگان تصریح کرد: تبعیض در پرداخت حقوق بازنشستگان، مشکلات بیمه‌ای و امور مربوط به سلامت و درمان،تکریم شخصیت بازنشستگان و استخدام و بکارگیری فرزندان فرهنگیان بازنشسته از مهمترین  مشکلات و درخواستهای این قشر از فرهنگیان است.

  صافی با اشاره به وجود 300 کانون بازنشستگی در سراسر کشور خاطرنشان کرد: درباره بازنشستگان فقط نیاز مادی مطرح نیست، آنان نیاز به توجه و تکریم دارند.

  رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش گفت: 60 درصد بازنشستگان کشور، فرهنگی هستند که سطح تحصیلات آنها نسبت به دیگر بازنشستگان بالاتر است .

  براساس گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، صافی موضوع درمان بازنشستگان را  از مهم ترین مشکلات آنان خواند و افزود: سقف پرداختی بیمه تکمیلی در عمل جراحی، 15 میلیون  تومان است که باتوجه به افزایش سن، این رقم جوابگوی نیازهای این قشر نیست.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو