عصر بازار

سقف پرداختی بیمه تکمیلی درمان جوابگوی نیازهای فرهنگیان بازنشسته نیست

عصر اعتبار- رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش از فعالیت ۳۰۰ کانون بازنشستگی در سراسر کشور خبر داد.

سقف پرداختی بیمه تکمیلی درمان جوابگوی نیازهای فرهنگیان بازنشسته نیست
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، پیش از ظهر امروز، احمد صافی در گردهمایی روسای کانون‌های بازنشستگی سراسر کشور که در باشگاه فرهنگیان تهران برگزار شد، گفت: معلمان، زمینه ساز تحول اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی  ملت ها هستند.

  وی افزود: تعلیم وتربیت نعمتی است که خداوند به بشر ارزانی داشته و از جمله بالاترین نعمتهای خداوند به بندگان است .

  مشاور وزیر در امور بازنشستگان تصریح کرد: تبعیض در پرداخت حقوق بازنشستگان، مشکلات بیمه‌ای و امور مربوط به سلامت و درمان،تکریم شخصیت بازنشستگان و استخدام و بکارگیری فرزندان فرهنگیان بازنشسته از مهمترین  مشکلات و درخواستهای این قشر از فرهنگیان است.

  صافی با اشاره به وجود 300 کانون بازنشستگی در سراسر کشور خاطرنشان کرد: درباره بازنشستگان فقط نیاز مادی مطرح نیست، آنان نیاز به توجه و تکریم دارند.

  رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش گفت: 60 درصد بازنشستگان کشور، فرهنگی هستند که سطح تحصیلات آنها نسبت به دیگر بازنشستگان بالاتر است .

  براساس گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، صافی موضوع درمان بازنشستگان را  از مهم ترین مشکلات آنان خواند و افزود: سقف پرداختی بیمه تکمیلی در عمل جراحی، 15 میلیون  تومان است که باتوجه به افزایش سن، این رقم جوابگوی نیازهای این قشر نیست.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۳۰ روز پیش
  آرشیو