عصر بازار

افتتاح شعبه بیمه دانا در گنبد کاووس

عصر اعتبار: نایب رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل بیمه دانا گفت: با وجود مشکلات و شرایط اقتصادی کشور ، این شرکت توانسته امنیت خاطر و آرامش مشتریان خود را برقرار کند.

افتتاح شعبه بیمه دانا در گنبد کاووس
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۰:۰۰
  • افتتاح شعبه بیمه دانا در گنبد کاووس
  • افتتاح شعبه بیمه دانا در گنبد کاووس
  • افتتاح شعبه بیمه دانا در گنبد کاووس
  • افتتاح شعبه بیمه دانا در گنبد کاووس

به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، دکتر بیژن صادق در آیین گشایش شعبه جدید بیمه دانا در شهرستان گنبد کاووس، از ایجاد امنیت نسبی اقتصادی بین بیمه گذاران این شرکت ابراز خشنودی کرد و افزود: بیمه دانا با بیش از چهار دهه فعالیت، توانسته خدمات مطلوب و قابل قبولی را به مردم ارائه کند، بویژه آنکه در حوزه بیمه های درمان همواره مشتری مدار بوده و برگ زرینی از این خدمات در کارنامه خود به جای گذاشته است.
در این مراسم که دکتر جعفری رییس هیات مدیره،مهدوی نیا عضو هیات مدیره و مدیران ارشد بیمه دانا و نیز مقامات و مسئولان محلی استان گلستان حضور داشتند، وی با اشاره به توانایی ها و ظرفیت های بالقوه اقتصادی استان، ابراز امیدواری کرد با ایجاد شعبه جدید این شرکت در گنبد کاووس و استقبال خوب نمایندگان از راه اندازی آن شاهد رشد و و اعتلای فعالیت های بیمه ای در این خطه و برقراری آرامش و امنیت خاطر بیمه گذاران و مردم باشیم.
نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل بیمه دانا همچنین با اشاره به افتتاح چندین شعبه در ایام اخیر در سطح کشور ابراز امیدواری کرد با گشایش شعبه جدید شاهد ارائه و گسترش خدمات بیمه ای بوده و منشأ خدمات مطلوبی برای مردم شریف کشورمان باشیم.
گفتنی است: در این مراسم دستمرد معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری گنبد، بیات رئیس دفتر امام جمعه این شهرستان و حامدنیا سرپرست منطقه 6 بیمه دانا به ایراد سخنرانی پرداختند.

برچسب ها
دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
آخرین بروزرسانی ۳۰ روز پیش
آرشیو