عصر بازار

بازدید مدیر عامل بیمه دانا از شعبه گرگان

عصر اعتبار: نایب رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل بیمه دانا و اعضای هیئت همراه در سفر به استان گلستان از شعبه گرگان این شرکت بازدید کردند.

بازدید مدیر عامل بیمه دانا از شعبه گرگان
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۳:۰۰
  • بازدید مدیر عامل بیمه دانا از شعبه گرگان
  • بازدید مدیر عامل بیمه دانا از شعبه گرگان
  • بازدید مدیر عامل بیمه دانا از شعبه گرگان
  • بازدید مدیر عامل بیمه دانا از شعبه گرگان

به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، در این بازدید دکتر بیژن صادق مدیر عامل بیمه دانا ضمن گفت و گو با همکاران این شعبه، در جریان آخرین وضعیت شعبه قرار گرفت. وی با تشریح آمار و عملکرد شعبه گرگان ابراز امیدواری کرد با جذب نمایندگان جدید و مناسب و تقویت نیروی انسانی، روند رو به رشد این شعبه ادامه یافته و از ظرفیت های موجود آن به بهترین نحو ممکن استفاده شود.
وی ضرورت همکاری و همدلی بین کارکنان شرکت را مورد تأکید قرار داد و با اشاره به اینکه باید از تمامی ظرفیت های شرکت به شکل مطلوب بهره گرفت، ابراز امیدواری کرد در سایه تلاش و همت کارکنان شاهد رشد و ارتقای سطح خدمات بیمه ای به عموم مردم باشیم.
پیش از سخنان دکتر صادق، اسماعیل میری رئیس شعبه گرگان بیمه دانا با ارائه گزارشی از وضعیت شعبه خواستار رفع پاره ای از مشکلات شد. وی با ابراز امیدواری نسبت به کسب  پرتفوی تعیین شده تا پایان سال افزود: امیدواریم با همت و تلاش مضاعف همکاران و تقویت شبکه فروش، مشکلات شعبه به حداقل ممکن کاهش یافته و شاهد ارتقای شاخص های رشد و توسعه شرکت باشیم.
رامین علمداری مدیر امور شعب نیز در این مراسم ضمن ارائه گزارشی  از عملکرد شعبه و چشم انداز آتی، از تهیه شیوه نامه تشویقی در این مدیریت برای ایجاد انگیزه بیشتر بین کارکنان خبر داد.
در ادامه، جلسه مشترک کمیته وصول مطالبات با مدیرعامل در محل شعبه برگزار شد و مسوولان کمیته مذکورگزارش مفصلی از اقدامات انجام شده ارائه کردند که دکتر صادق از زحمات قابل توجه،مستمر و موثر ایشان تشکر کرد .

برچسب ها
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط بیشتر
دکه مطبوعات
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
آرشیو