عصر بازار

برگزاری آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت گسترش فناوری های نوین و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج بانک کشاورزی

عصر اعتبار: آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت گسترش فناوری های نوین و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج بانک کشاورزی روز یکشنبه ۲۱ آذر با حضور اعضای هیات مدیره، مدیران امور، روسای ادارات و مدیران بانک کشاورزی در محل ساختمان ادارات مرکزی این بانک برگزار شد.

برگزاری آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت گسترش فناوری های نوین و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج بانک کشاورزی
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۰:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، در این جلسه حشمت الله نظری عضو هیات مدیره بانک و شرکت گسترش فناوری های نوین ضمن قدردانی از خدمات و تلاش های مسعود آتشی، با معرفی فرزاد اسکندر زاده یزدی برای وی در سمت مدیرعامل شرکت گسترش فناوری های نوین آرزوی موفقیت کرد.

نظری در سخنان خود با اشاره به تاریخچه شکل گیری و تاسیس شرکت گسترش فناوری های نوین و سابقه فعالیت 7 ساله آن،  دستاوردها و موفقیت های این شرکت در زمینه تهیه زیرساخت های بانکداری الکترونیک، نرم افزارهای کاربردی رایانه ای و خدمات اینترنتی بانک را بسیار ارزنده و شایان توجه دانست و آینده درخشانی را برای این شرکت پیش بینی کرد.

وی همچنین تاسیس شرکت گسترش فناوری های نوین و کیفیت و نحوه خدمات دهی آن با به کارگیری بیش از 300 نفر نیروی انسانی متخصص بانکی را در سیستم بانکی بی سابقه اعلام کرد و ارتباط و همکاری این شرکت با شرکت های ایران سولار و آسان پرداخت را در پیشبرد اهداف و ارتقای شاخص های عملکردی بانکداری الکترونیک بانک کشاورزی موفقیت آمیز ارزیابی کرد.

بر اساس این گزارش ، غلامرضا وکیلی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی ، دیگر سخنران این نشست ، با بیان این مطلب که بانک کشاورزی بیشترین تعداد بسیجیان را در سیستم بانکی کشور دارد ، برای مرتضی خزایی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید مصیبی بانک کشاورزی آرزوی توفیق کرد.

شایان ذکر است در پایان این جلسه، فرزاد اسکندر زاده یزدی و مرتضی خزایی با حکم دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی رسما به سمت مدیرعامل شرکت گسترش فناوری های نوین و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید مصیبی بانک کشاورزی منصوب شدند.

برچسب ها
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط بیشتر
دکه مطبوعات
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
آرشیو