عصر بازار

بهره برداری از ۴ طرح بزرگ صنعتی در استان لرستان با تسهیلات بانک صنعت و معدن

عصر اعتبار- طرحهای بزرگ پتروشیمی لرستان، فاز دامی شرکت بایر افلاک، فورج سازان لرستان و کیمیا پژوهان گیتی با بهره مندی از تسهیلات بانک صنعت و معدن طی سالهای اخیر در استان لرستان به بهره برداری رسیده اند .

بهره برداری از ۴ طرح بزرگ صنعتی در استان لرستان با تسهیلات بانک صنعت و معدن
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، پتروشیمی لرستان مبلغ 233 میلیون یورو، فاز دامی شرکت بایر افلاک 13 میلیون یورو تسهیلات ارزی و 221 میلیارد ریال تسهیلات داخلی، فورج سازان لرستان 10 میلیون یورو سرمایه ثابت و 54 میلیارد ریال سرمایه در گردش و کیمیا پژوهان گیتی مبلغ 24 میلیارد ریال تسهیلات از این بانک دریافت کرده اند .
  علاوه بر طرح های یاد شده فاز انسانی شرکت دارو سازی بایر افلاک با 38 میلیون یورو تسهیلات ارزی و 320 میلیارد ریال تسهیلات داخلی، فولاد و ذوب آهن ازنا با 185 میلیون دلار تسهیلات ارزی و 300 میلیارد ریال تسهیلات داخلی، تدبیر زاگرس لرستان با حدود 719 هزار یورو تسهیلات ارزی و سه میلیارد ریال تسهیلات داخلی و سیمان سفید زاگرس با 17 میلیون دلار تسهیلات ارزی با تامین مالی این بانک در حال اجرا هستند .
  بنا به گزارش یاد شده در سال جاری تعداد ٤ طرح صنعتی با تسهیلات بانک صنعت و معدن ، بالغ بر 20 میلیارد ریال در استان لرستان به بهره برداری رسیده و برای 21 نفر اشتغال ایجاد کرده است.
  میزان تسهیلات مصوب این بانک برای استان لرستان در قالب طرح رونق تولید به حدود 380میلیارد ریال بالغ شده است که با توجه به تنها دو شعبه در استان از رتبه های ممتاز کشور محسوب می شود.
  گفتنی است تسهیلات پرداخت شده توسط بانک صنعت و معدن در 8 ماهه امسال به صنعتگران استان لرستان به مبلغ 628 میلیارد ریال بالغ شده است.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار