عصر بازار

تحویل ۳ هزار واحد مسکونی به خانواده معلولان تا پایان سال

عصر اعتبار- رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: سازمان بهزیستی کشور متعهد شده که ۵۷ هزار واحد مسکونی را برای خانواده معلولان احداث و به آنها تحویل دهد.

تحویل ۳ هزار واحد مسکونی به خانواده معلولان تا پایان سال
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از میزان، انوشیروان محسنی بندپی گفت: در سال جاری برای اهدا پلاک ویژه به معلولان با مشکل مواجه نیستیم و معلولان واجد شرایط می توانند از این پلاک ها بهره مند شوند.

  وی افزود: پس از تایید شدت معلولیت افراد و اعلام آن از سوی کمیسیون های ویژه سازمان بهزیستی کشور، افراد برای دریافت پلاک ویژه معلولان معرفی می شوند.

  رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به آخرین وضعیت تحویل مسکن به خانواده های دارای دو معلول به بالا اظهارکرد: با همکاری بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و خیرین کشور، طرح واگذاری مسکن به خانواده های دارای دو معلول به بالا را آغاز کرده ایم.

  محسنی بند پی ادامه داد: این طرح از مدت ها قبل آغاز شده و تا اتمام تحویل مسکن ها به معلولان ادامه دارد.

  وی از تحویل 3 هزار واحد مسکونی ویژه معلولان تا پایان سال جاری خبرداد و خاطرنشان کرد: مقرر شده تا پایان سال 95، بیش از 3 هزار واحد مسکونی به خانواده های معلولان تحویل داده شود.

  رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به تعهدات صورت گرفته مبنی بر ساخت مسکن ویژه معلولان تصریح کرد: بر اساس تعهدات صورت گرفته، قرار است 11 هزار واحد مسکونی برای خانواده های دارای دو فرد معلول و 46 هزار واحد مسکونی نیز برای سایر معلولین ساخته و جمعا 57 هزار واحد به معلولان تحویل داده شود.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۹ روز پیش
  آرشیو