عصر بازار

عقد قرارداد با ۴ هزار و ۷۰۰ بنگاه برای پرداخت تسهیلات بانکی

از کنسرسیوم‌های صادراتی حمایت می‌کنیم

عصر اعتبار- مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی گفت: ما از خوشه‌های صنعتی و کنسرسیوم‌های صادراتی که در سال جاری شکل گرفته برای حضور در کشورهای خارجی حمایت می‌کنیم.

عقد قرارداد با ۴ هزار و ۷۰۰ بنگاه برای پرداخت تسهیلات بانکی
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایلنا، در مورد وضعیت بنگاه‌های تولیدی در شهرک‌های صنعتی گفت: ما علاوه بر فعال کردن واحدهای نیمه فعال یا تعطیل شده شاهد افتتاح واحدهای جدیدی به طور روزانه در شهرک‌های صنعتی هستیم.

  یزدانی ادامه داد: یک ماموریت ما واگذاری زمین به واحدهایی است که می‌خواهند تاسیس شوند. ماموریت دیگر ما فعال کردن واحدهایی است که زیر ظرفیت اسمی فعالیت می‌کنند و یا به طور کامل تعطیل شده‌اند.

  وی ادامه داد: سیاست ما این است که همزمان به هر سه طرح رسیدگی کنیم. در طرح رونق تا به امروز بیش از 4 هزار و 700  بنگاه از طریق سامانه بهین یاب در چارچوب اقتصاد مقاومتی با بانک‌ها قرارداد بسته‌اند. این در حالی است که برخی بنگاه‌ها خود مستقیم با بانک‌ها وارد مذاکره شده‌ و تسهیلات دریافت کرده‌‌اند.

  وی در خصوص حضور هیئت تجاری عمان در ایران گفت: ما با عمانی‌ها تعامل بسیار نزدیکی داریم و از سرمایه‌گذاران خارجی اعم از عمانی یا غیره استقبال می‌کنیم. ضمن آن که ما از خوشه‌های صنعتی و کنسرسیوم‌های صادراتی که در سال جاری شکل گرفته  برای حضور در کشورهای خارجی حمایت می‌کنیم که یکی از این کشورها عمان است. بر همین اساس بنگاه‌های کوچک و متوسط ما در نمایشگاه‌های این کشور حضور پررنگی خواهند داشت.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۵ روز پیش
  آرشیو