عصر بازار

استاندار یزد:

تحقق مسئولیت های اجتماعی بانک قرض الحسنه مهر ایران با سپرده گذاری خیرین و مسئولین نهاد ها

عصر اعتبار- مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در ادامه سفر ۲ روزه خود به استان یزد با سید محمد میرمحمدی استاندار دیدار و گفتگو نمود.

تحقق مسئولیت های اجتماعی بانک قرض الحسنه مهر ایران با سپرده گذاری خیرین و مسئولین نهاد ها
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، در این نشست صمیمی، اکبری ضمن تشریح تاریخچه و خدمات بانک بیان داشت : این بانک طی 9 سال فعالیت خود بالغ بر 2 میلیون 380 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان جامعه پرداخت نموده و گسترش منابع قرض الحسنه به منظور پرداخت وام با کارمزد صفر تا 4 درصد می تواند زمینه حل بسیاری از آسیب ها و مسائل اجتماعی باشد.
  وی افزود: بانک قرض الحسنه مهر ایران 90درصد منابع قرض الحسنه خود را به پرداخت تسهیلات در زمینه های ازدواج، رفع مایحتاج ضروری، درمان بیماریهای خاص، اشتغالزایی و کارآفرینی اختصاص داده است.
  مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران تصریح کرد: تسهیلات قرض الحسنه ازدواج جوانان تا سال گذشته مبلغ 30 میلیون ریال بود و این بانک به عنوان پیشگام پرداخت تسهیلات یکصد میلیون ریالی ازدواج در شبکه بانکی کشور می باشد .
  میرمحمدی استاندار یزد نیز در ادامه بیان داشت : الگوسازی از اقدامات ارزشمند خیرین، تقویت روحیه خیراندیشی و خرد جمعی موثرترین پشتوانه بهبود سلامت اجتماعی هستند.

  وی افزود: کشور ما با مردمی خیراندیش و مردم دار توانسته است اعتقادات، ایمان و تلاش خود را برای حفظ استقلال و توسعه این مرزبوم به دنیا معرفی کند و الگویی ارزشمند برای کشورهای در حال توسعه باشد.
  استاندار یزد ادامه داد: بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای شناسایی و توانمند سازی نیازمندان واقعی جامعه می تواند خدمات شایسته و مطلوبی را ارائه نماید و تمامی مسئولین و خیرین کشور وظیفه دارند با سپرده گذاری در این بانک، به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه بیشتر برای رفع مایحتاج ضروری نیازمندان کمک نمایند.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو