عصر بازار

موافقت گروه‌های کارگری، کارفرمایی و دولت برای تعیین مراجع اعلام سبد معیشت

عصر اعتبار- نایب رئیس انجمن‌های صنفی کارگری کشور از موافقت سه گروه کارگری، کارفرمایی و دولت برای تعیین مراجع اعلام سبد معیشت خبر داد و گفت: در این نشست بیشتر روی موضوعات پژوهشی و علمی تعیین دستمزد سال ۹۶ بحث و تبادل‌نظر شد.

موافقت گروه‌های کارگری، کارفرمایی و دولت برای تعیین مراجع اعلام سبد معیشت
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰:۰۰

به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از فارس، ابوالفضل فتح‌اللهی با اشاره به جزئیات نشست روز دوشنبه کار گروه ویژه تعیین دستمزد سال 96 گفت: این نشست با توافق تعیین مراجع مختلفی از جمله مرکز آمار، بانک مرکزی و سایر مراجع مرتبط با وزارت بهداشت برای تعیین سبد معیشت همراه بود.

وی افزود: نظرات گروه‌های کارگری، کارفرمایی و دولت بر این بود که مراجع تعیین سبد معیشت برای بررسی دستمزد سال 96 به طور یکسان توسط سه گروه مورد بررسی قرار گیرد و اختلاف‌نظری در این باره وجود نداشته باشد.

نایب رئیس انجمن‌های صنفی کارگری کشور با بیان اینکه نشست بعدی دو هفته دیگر برگزار خواهد شد، گفت: تا زمانی برگزاری نشست بعدی کارهای پژوهشی و علمی پیرامون تعیین دستمزد سال 96 انجام خواهد شد.

فتح‌اللهی گفت: گزارشات اقدامات کارشناسی در نشست بعدی به گروه‌های مقابل ارائه می‌شود.

وی ابراز امیدواری کرد که همانند سال‌های گذشته اختلاف‌نظرهایی وجود نداشته باشد و تعیین مزد سال آینده بر مبنای تحقیقات علمی و پژوهشی انجام گیرد.

برچسب ها
دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
آخرین بروزرسانی ۲۹ روز پیش
آرشیو