عصر بازار

دیدار مدیرعامل با نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان

عصر اعتبار- مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در سفر به استان سیستان و بلوچستان با آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان دیدار نمود.

دیدار مدیرعامل با نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۷:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، اکبری در این دیدار بیان داشت: بانک قرض الحسنه مهر ایران از محل منابع قرض الحسنه جذب شده توسط مردم، نهاد ها و سازمان ها و تخصیص آن به بخشهای مختلف، نقش مهمی را در تنظیم روابط و مناسبات اقتصادی و اجتماعی ایفا می کند.
وی افزود: این بانک به عنوان تنها بانکی که کلیه خدمات بانکی را بر بستر قرض الحسنه انجام می دهد، با انجام بازاریابی مستمر به تجهیز منابع خود می پردازد و از محل تجمیع منابع خرد، با اعطای تسهیلات قرض الحسنه به رفع احتیاجات ضروری جامعه کمک می کند.
در ادامه، نماینده ولی فقیه در استان سیستان وبلوچستان و امام جمعه زاهدان با اشاره به اهمیت تحقق اقتصاد مقاومتی و نقش آن در بهبود معیشت مردم بیان داشت: اعطای تسهیلات ارزان قیمت به منظور شروع یا توسعه کسب و کارهای کوچک تاثیر بسزایی در رونق اقتصادی کشور دارد و خدمات بانک قرض الحسنه مهر ایران در این زمینه می تواند راه گشای فعالیت های کارآفرینان باشد.
آیت الله سلیمانی ضمن تاکید بر ضرورت شناسایی و توانمندسازی نیازمندان واقعی جامعه اظهارداشت: سیستان و بلوچستان از استان های کمتر توسعه یافته کشور می باشد و نیاز است تا بانک قرض الحسنه مهر ایران با خدمات و طرح های تسهیلاتی خود در راستای توزیع عادلانه نقدینگی برای بهبود وضعیت معیشتی مردم تلاش نماید.

برچسب ها
دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
آخرین بروزرسانی ۱ ماه پیش
آرشیو