عصر بازار

سرقت چهار میلیارد اموال قیمتی از صندوق عقب خودرو مرد عتیقه فروش

عصر اعتبار- دو سارق سابقه دار که اقدام به سرقت ۴ میلیارد ریال اشیا قیمتی از صندوق عقب خودرو مرد عتیقه فروش کرده بودند،شناسایی و دستگیر شدند.

سرقت چهار میلیارد اموال قیمتی از صندوق عقب خودرو مرد عتیقه فروش
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۵:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از میزان،سرهنگ جواد صفایی اظهار کرد: در پی دریافت یک پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان کرج ، مبنی بر سرقت اشیاء قیمتی از صندوق عقب خودرو یک عتیقه فروش در شهرک جهان نما شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی البرز قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه از مالباخته مشخص شد که مقادیر زیادی از اموال وی به مبلغ تقریبی چهار میلیارد ریال به سرقت رفته است.

سرهنگ صفایی گفت : در بررسی از محل کسب مالباخته و بازبینی فیلم دوربین های مداربسته و تطبیق تصاویر چهره دو نفر با مشخصات افرادی که دارای سوابق کیفری بودند ، در نهایت محرز شد که افراد شناسایی شده در تصاویر همان سارقانی هستند که اقدام به سرقت اموال شاکی کرده اند.

این مقام انتظامی اظهار کرد: با هماهنگی مقام قضائی مخفیگاه متهمان شناسایی و در بازرسی از آن جا چهار میلیارد ریال اموال مسروقه اعم از ساعت روکش طلا، قالیچه قیمتی دستباف، دسته چک، تعداد 950 عدد انگشتر نقره نگین دار اعم از عقیق، فیروزه، برلیان و سنگ های قیمتی و نقره جات اعم از زنجیر ، ساعت نیم طلا، تسبیح های قدیمی و قیمتی و ... کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز در خاتمه گفت : متهمان تحت بازجویی های ماموران و در مواجهه با قرائن و مستندات موجود به جرم خود مبنی بر سرقت اشیاء قیمتی از صتدوق عقب خودرو مالباخته اعتراف کردند که با دستور مقام قضائی هر دو متهم روانه زندان شدند.

برچسب ها
دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
آخرین بروزرسانی ۳۰ روز پیش
آرشیو