عصر بازار

سارق حرفه‌ای با ۴۹ فقره سرقت به آخر خط رسید

عصر اعتبار- پلیس آگاهی با دستگیری سارق حرفه ای پرده از ۴۹ فقره انواع سرقت در محدوده بلوار پیروزی، لادن و صیاد شهر مشهد برداشت.

سارق حرفه‌ای با ۴۹ فقره سرقت به آخر خط رسید
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۰:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایلنا، سردار" بهمن امیری مقدم" فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی گفت: در پی گزارش سرقت های سریالی داخل خودرو در محدوده جنوب شهر مشهد موضوع در دستور کار تیمی ویژه از پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود:‌ تیم اداره مبارزه با سرقت پایگاه جنوب پلیس آگاهی شهر مشهد پس از بررسی اظهارات تعدادی از مالباختگان و سرنخ های بدست آمده با همکاری تیمی از کارآگاهان اداره اطلاعات جنایی عملیات گسترده ای را برای دستگیری سارق آغاز کردند.

سردار امیری مقدم اظهار داشت: کارآگاهان پلیس پس از چند روز تحقیقات گسترده بر روی سرنخ های بدست آمده سرانجام با استفاده از شیوه های نوین پلیسی سارق را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده پرونده پس از هماهنگی با مقام قضائی مخفیگاه متهم را واقع در بلوار پیروزی محاصره و در عملیاتی منسجم او را دستگیر کردند و از  وی تعداد زیادی لوازم داخل خودرو و مدارک هویتی متعلق به مالباختگان کشف شد.

متهم جوان که چندین فقره سابقه کیفری در پرونده خود دارد در چندین مرحله بازجویی پلیسی به 41 فقره سرقت محتویات داخل خودرو،4 فقره جیب بری، 2 فقره سرقت مغازه و 2 فقره سرقت از اماکن خصوصی در محدوده بلوار پیروزی،لادن و صیاد اعتراف کرد.

سردار امیری مقدم با اشاره به شناسایی تعدادی از مالباختگان خاطر نشان کرد: متهم به دادسرا معرفی و بنا به احکام صادره قضائی روانه زندان مرکزی مشهد شد.

برچسب ها
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط بیشتر
دکه مطبوعات
  • شماره پنجم
آخرین بروزرسانی ۱۷ روز پیش
آرشیو