عصر بازار

استاندار سمنان:

بانک صنعت معدن ۲۳۰ درصد نسبت به تعهد خود به استان سمنان تسهیلات پرداخت کرد

عصر اعتبار- استاندار سمنان با اشاره به پرداخت تسهیلات رونق تولید از سوی بانک های استان سمنان بر اساس میزان تعهدشان، گفت: بانک صنعت معدن ۴۶۲ میلیار ریال ، یعنی ۲۳۰ درصد ( ۱۳۰ درصد بیش از)میزان تعهد خود به صنایع کوچک و متوسط در قالب طرح رونق تولید به صنایع این استان تسهیلات پرداخت کرد.

بانک صنعت معدن ۲۳۰ درصد نسبت به تعهد خود به استان سمنان تسهیلات پرداخت کرد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، محمدرضا خباز در هجدهمین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان سمنان با حضور علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی افزود: 2 هزارو 549 واحد تولیدی و صنعتی بر اساس اعتماد به دولت در سامانه بهین یاب برای دریافت تسهیلات رونق تولید ثبت نام کردند.
  وی ادامه داد: تا کنون به مسایل و مشکلات هزار و 791 واحد تولیدی استان که در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده بودند، رسیدگی شده است.
  استاندار سمنان شرط برگشت واحدهای تولیدی را به چرخه اقتصادی پیشگامیِ بانک ها در پراخت تسهیلات دانست و خاطرنشان کرد: بانک ها با تعیین تکلیف واحدهای تولیدی وصنعتی، شرایط را برای پرداخت تسهیلات مشخص ‌کنند.
  در نشست یاد شده علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن نیز آمادگی این بانک را جهت اجرایی شدن برنامه های اقتصاد مقاومتی استان با تاکید بر رعایت ضوابط و مقررات بانک مرکزی اعلام داشت.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو