عصر بازار

جریمه ۳ میلیون دلاری سایت بازی آمریکایی به علت پس ندادن پول مشتریان

عصر اعتبار- شرکت Valve ارائه کننده خدمات بازی آنلاین از طریق سایت استیم موظف به پرداخت جریمه ۳ میلیون دلاری به علت بازپس ندادن مبالغی شده که بی دلیل از مشتریانش دریافت کرده بود.

جریمه ۳ میلیون دلاری سایت بازی آمریکایی به علت پس ندادن پول مشتریان
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۶:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از فارس، بر اساس حکم دادگاه فدرال استرالیا این سایت بازی قوانین مربوط به حقوق مصرف کنندگان را در کشور استرالیا نقض کرده است.

دادگاه استرالیایی حداکثر جریمه را برای استیم درنظر گرفته است، زیرا این سایت به قوانین این کشور بی احترامی کرده و رفتار مناسبی با کاربران و مشتریان خود نداشته است. شرکت Valve این اتهامات را رد کرده است.

Valve شرکتی آمریکایی است که 2.2 میلیون کاربر دارای حساب کاربری در استرالیا از خدمات بازی انلاین آن استفاده می کنند و در برخی موارد که کاربران مبالغی را برای استفاده از خدمات آن پرداخت کرده، ولی به هر علت خدمات مذکور را دریافت نکرده اند، مبالغ دریافتی را بازپس نداده است.

Valve در مقابل می گوید هیچ توصیه یا تذکر حقوقی را از طرف استرالیایی خود دریافت نکرده و قصد دارد با رفع مشکلات موجود همکاری با آنان را ادامه دهد.

این شرکت برای جلوگیری از تشدید مشکلات یاد شده قصد دارد در وب سایت خود اطلاعاتی را در مورد حقوق و وظایف مشتریان خود منتشر کند.

برچسب ها
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط بیشتر
پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
    آرشیو