عصر بازار

تقدیر دکتر طیب نیا از عملکرد بانک قرض الحسنه مهر ایران

عصر اعتبار- آئین رونمایی از طرح پیوند مهر ایران، ایجاد سامانه افتتاح حساب آنلاین، سامانه پذیرش و شارژ کیف پول الکترونیک و رونمایی از اولین باشگاه خیرین شبکه بانکی با حضور طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی در سمینار سراسری مدیران و مسئولین بانک قرض الحسنه مهر ایران برگزار شد.

تقدیر دکتر طیب نیا از عملکرد بانک قرض الحسنه مهر ایران
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۱:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، طرح پیوند مهر ایران زمینه ساز ایجاد صندوق های کمک هزینه پس انداز قرض الحسنه جوانان (نوع اول ) و نوجوانان (نوع دوم) خواهد بود.
همچنین، ایجاد سامانه افتتاح حساب آنلاین به منظور سهولت دسترسی هموطنان جهت افتتاح حساب در بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف مدیریت بهینه زمان، کاهش زمان انجام خدمات بانکی و کاهش سفرهای درون شهری در راستای تحقق اهداف بانکداری سبز می باشد.
در این آیین، برای اولین بار در حوزه بانکداری اکترونیک، سامانه پذیرش و شارژ کیف پول های الکترونیکی در کشور ( نمایشگاه الکامپ ) هم رونمایی شد و اجرای پایلوت آن در شهر اراک در حال انجام است.
رونمایی از اولین باشگاه خیرین شبکه بانکی در بانک قرض الحسنه مهر ایران بمنظور ایجاد بانک اطلاعاتی مشتریان خیر وهم افزایی و شرکت در همایش های جامعه خیرین در سراسر کشور از دیگر برنامه های این همایش بود.
در این مراسم دکتر طیب نیا با اشاره به لزوم تقویت سنت الهی قرض الحسنه در کشور گفت : بانک قرض الحسنه مهر ایران توانسته است به خوبی اهداف بانکداری اسلامی بدون ربا را محقق کند و عملکرد خوبی را در جهت کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه به منصه ظهور برساند که شایسته تقدیر است.
پیش از سخنان مقام عالی وزارت، اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران طی سخنانی با اشاره به روند رویه رشد توسعه ابزارها، محصولات و خدمات در حوزه بانکداری امروزی گفت: رونمایی از محصولات جدید در راستای برنامه های راهبردی بانک قرض الحسنه مهر ایران برای توسعه محصولات نوین بانکداری اسلامی با هدف افزایش میزان رضایتمندی مشتریان و هم افزایی در  درآمدهای کارمزدی بانک صورت می گیرد.
وی تصریح کرد: مشتریان این بانک از این پس با استفاده از سامانه های طراحی شده مذکور می توانند خدمات مورد نظر خویش را به آسانی دریافت نمایند.

برچسب ها
دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
آخرین بروزرسانی ۳۰ روز پیش
آرشیو