عصر بازار

قدردانی از تلاش‌های همکار گروه اقتصادنوین عضو تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات پارالمپیک ریو

عصر اعتبار- طی مراسمی با حضور مدیرعامل بانک اقتصادنوین، از افتخار آفرینی هاشم رستگاری عضو تیم ملی فوتبال هفت نفره جمهوری اسلامی ایران که در بازی‌های پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ نایب قهرمان شده بود، قدردانی شد.

قدردانی از تلاش‌های همکار گروه اقتصادنوین عضو تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات پارالمپیک ریو
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۶:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، در این مراسم که با حضور ابراهیم جلیلیان مدیرعامل شرکت خدمات مالی و اعتباری راه اقتصادنوین برگزار شد، علی اصغر سفری با اهدای لوح تقدیر از حضور موثر عضو خانواده اقتصادنوین در کسب این مقام ارزشمند قدردانی کرد.
وی در این دیدار ضمن تبریک به اعضای تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در مسابقات پارالمپیک ابراز امیدواری کرد این موفقیت‌ها با تلاش و کوشش بیشتر استمرار داشته باشد.
هاشم رستگاری همکار شرکت مالی و اعتباری راه اقتصادنوین کاپیتان تیم فوتبال هفت نفره ایران در بازی‌های پارالمپیک ریو بود. این تیم موفق شد در این مسابقات با شکست رقیبان قدرتمند از جمله تیم برزیل که میزبانی این مسابقات را بر عهده داشت به دیدار نهایی راه یابد و در نهایت نایب قهرمانی این مسابقات را از آن خود کند.
رستگاری کارشناس اعتبارسنجی اشخاص حقیقی و حقوقی شرکت خدمات مالی و اعتباری راه اقتصادنوین به عنوان مدافع تیم فوتبال پارالمپیک در کسب این مقام نقش موثری داشت.

برچسب ها
دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
آرشیو