عصر بازار

باشگاه خیرین بانک قرض الحسنه مهر ایران افتتاح شد

عصر اعتبار- باشگاه خیرین بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف افزایش تعامل و ایجاد هم افزایی بین بانک و خیرین جامعه با حضور طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی افتتاح گردید.

باشگاه خیرین بانک قرض الحسنه مهر ایران افتتاح شد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۱:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، در این باشگاه ضمن ایجاد فضایی به منظور تعامل بهتر خیرین با بانک (در آینده سیستم بانکی)، دریافت نظرات و پیشنهادات آنان، تقویت و هدایت هدفمند منابع خیرین جامعه جهت اجرای امور عام المنفعه، نسبت به ارائه بسته خدمات بانکی و اعتباری ویژه خیرین مانند پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به افراد نیازمند معرفی شده توسط خیرین(با هدف توانمندسازی آنان) از محل گردش مالی حساب آن ها اقدام خواهد نمود.
بر این اساس، از نگاه بانک تمامی مشتریانی که در بانک قرض الحسنه مهر ایران افتتاح حساب می نمایند افراد خیر می باشند و در این طرح، منظور از خیرین افراد حقیقی و حقوقی می باشند که در امور عام المنفعه و در راستای کمک به افراد نیازمند و در قالب اصناف خاص یا مؤسسات خیریه فعالیت می نمایند. این امر با همکاری خیرین در راستای افزایش سرمایه اجتماعی محقق خواهد شد.

در همین راستا خاطرنشان می سازد، تدوین بانک اطلاعات جامعه خیرین کشور در حوزه های مختلف، در دستور کار بانک قرض الحسنه مهر ایران قرار گرفته است.

برچسب ها
دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
آرشیو