عصر بازار

چگونگی ثبت نام برای دریافت وام

ارائه وام ۳۰۰ میلیون تومانی به شرکت های دانش بنیان نوپا

عصر اعتبار- مدیر حوزه ریاست صندوق نوآوری و شکوفایی گفت:شرکت های دانش بنیان نوپا می توانند از طریق صندوق نوآوری و شکوفایی از حداکثر وام ۳۰۰ میلیون تومانی بهره ببرند.

ارائه وام ۳۰۰ میلیون تومانی به شرکت های دانش بنیان نوپا
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۹:۰۰

به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از میزان، حاج مومنی مدیر حوزه ریاست صندوق نوآوری و شکوفایی ظهار داشت:یکی از تسهیلات مهمی که صندوق نوآوری و شکوفایی به  شرکت های دانش بنیان ارائه می دهد ،وام هایی است که به صورت مرحله ای به شرکت ها پرداخت می کند.

وی افزود:ارائه این وام ها به منظور کمک به شرکت های دانش بنیان است و به تناسب هزینه هر مرحله ارزیابی می شود تا بدانیم شرکت ها این هزینه را به درستی خرج می کنند یا خیر.

مدیر حوزه ریاست صندوق نوآوری و شکوفایی در ادامه گفت:تا کنون هزار میلیارد تومان به شرکت های دانش بنیان وام تعلق گرفته است که به در مدت زمان طولانی از آن ها پس گرفته می شود.

حاج مومنی با اشاره به چگونگی دریافت وام برای شرکت ها اظهار داشت:هر شرکت می تواند اطلاعات خود را در سایت دانش بنیان درج کرده و  پس از این که اطلاعات شرکت ها مورد بررسی و تایید  قرار گرفت به عنوان شرکت نوپا معرفی می شوند و می توانند از تسهیلات وام بهره مند شوند.

وی در پایان گفت:حداکثر مبلغ وام برای این شرکت ها 300 میلیون تومان است.

برچسب ها
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط بیشتر
دکه مطبوعات
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
آرشیو