=new
عصر بازار

کلاهبرداری میلیاردی از مردم شوش به بهانه دریافت وام

عصر اعتبار- فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری کلاهبرداری که به شگرد های مختلف مبلغ ۳۰ میلیارد ریال از مردم کلاهبرداری کرده بود در شهرستان شوش خبر داد.

کلاهبرداری میلیاردی از مردم شوش به بهانه دریافت وام
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۲:۰۰

به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از میزان، سردار محمدرضا اسحاقی" در بیان جزئیات خبر گفت: ماموران پلیس فرماندهی انتظامی شهرستان شوش در پی کسب خبری مبنی وجود فردی در شهر "شاوور" از توابع شهرستان شوش که از مردم مبالغ زیادی در عناوین مختلف در سال های گذشته کلاهبرداری کرده بود مطلع شدند و بلافاصله موضوع را جهت دستگیری کلاهبردار در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در این راستا ماموران انتظامی کلانتری 12 شاوور پس از شناسایی مخفیگاه این کلاهبردار در یک عملیات غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان ادامه داد: متهم دستگیر شده با شگرد های مختلف و معرفی افراد برای دریافت وام و عناوین دیگر مبلغ 30 میلیارد ریال از افراد کلاهبرداری و به مدت چهار سال متواری شده بود.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی های فنی ماموران پلیس به بزه انتسابی خود اعتراف که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی  معرفی شد.

سردار اسحاقی در خاتمه با هشدار به شهروندان از آنان خواست: در عقد قرار داد و تفاهم نامه های همکاری مالی و فعالیت های اقتصادی با افراد، شرکت ها و موسسات ، نسبت به استعلام قانونی یا غیر قانونی بودن آنان از مراکز رسمی و مورد تایید اقدام کنند تا دچار مشکل نشوند.

برچسب ها
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط بیشتر