عصر بازار

در راستای ارزش‌آفرینی برای فعالان بازار سرمایه؛

بسته اعتباری ویژه شرکت‌های کارگزاری بورس اوراق بهادار رونمایی شد

عصر اعتبار- بانک اقتصادنوین همسو و همراه با رشد و توسعه بازارهای مالی به ویژه بازار سرمایه و در راستای حمایت از رشد شرکت‌های کارگزاری بورس اوراق بهادار، از بسته ویژه این شرکت‌ها رونمایی کرد.

بسته اعتباری ویژه شرکت‌های کارگزاری بورس اوراق بهادار رونمایی شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۶:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، بسته ویژه اعتباری ویژه شرکت‌های کارگزاری بورس اوراق بهادار با هدف ایجاد ظرفیت‌های جدید معاملاتی و کمک به توسعه بازار سرمایه طراحی و در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. در این بسته تسهیلاتی به صورت کوتاه‌مدت و متناسب با ظرفیت و نیاز مشتریان اعطا می‌گردد.
شایان ذکر است در این بسته اعتباری خدمات و محصولات متناسب با نیاز شرکت‌های کارگزاری بورس اوراق بهادار از جمله صدور ضمانت‌نامه، صدور کارت مجازی، برقراری درگاه‌های پرداخت الکترونیکی، خدمات ویژه کارکنان شرکت، انواع بیمه‌نامه‌ها و ... نیز برای متقاضیان پیش‌بینی شده است.
با توجه به اهمیت و جایگاه شرکت‌های کارگزاری بورس اوراق بهادار، ارایه خدمات به این شرکت‌ها از طریق بانکداری شرکتی بانک اقتصادنوین به صورت تخصصی و با محوریت مدیران حساب حرفه‌ای و آشنا به بازار سرمایه صورت می‌گیرد. بدین ترتیب در بسته اعتباری ویژه شرکت‌های کارگزاری بورس اوراق بهادار ضمن ارایه خدمات و محصولات خاص، کیفیت، سرعت و دقت مورد انتظار مشتریان از طریق همراهی و مشاوره‌های مدیران حساب بانکداری شرکتی محقق خواهد شد.
برای آگاهی و دریافت بسته اعتباری ویژه شرکت‌های کارگزاری، متقاضیان می‌توانند به دفتر بانکداری شرکتی گلشهر بانک اقتصادنوین به آدرس تهران، بلوار آفریقا، بلوار گلشهر، پلاک 25 مراجعه یا با شماره تلفن 24595188 تماس حاصل نمایند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن هماهنگی‌های لازم از طریق مدیران حساب منتخب انجام پذیرد.

برچسب ها
دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
آرشیو